synopsis

5x22 Home - Synopsis

25. dubna 2014 v 8:31 | Ellie
EXPLOZIVNÍ FINÁLE SÉRIE- Zlomené srdce následkem nečekané tragédie se snaží Damon sám sebe udržet, zatímco tlačí na Bonnie víc než kdy jindy, aby zastavila rozpad druhé strany. Elena bere věci do vlastních rukou a chce, aby jí Liv a Luke pomohli, ale Liv to odmítá, dokud jí Caroline nedá nějakou osobní motivaci. Šerifka Forbes je zděšená, když Marcos použije na Tylera/Juliena násilí, aby ukázal, že Mystic Falls je pod vládou Poutníků. S novými informaci od Šerifky, přichází Damon s nebezpečným plánem, který se opírá o zlomku sekundy načasování od Jeremyho a Matta. Liv prohodí poznámku týkající se Stefana a dostane od Caroline překvapivě emocionální odezvu. Jelikož se podmínky na druhé straně zhoršují, má najednou Bonnie možnost vyrovnat skóre. Nakonec Damonův plán způsobí obrovskou explozi v Mystic Falls a každý je dohnám ke zmatku, ukazují hrdinství, oběti, úlevu a zoufalství.

5x21 Promised Land - Synopsis

19. dubna 2014 v 11:05 | Ellie
Prebiehajúca smrť - Keď Stefan a Elena utečú z Markosovej kontroly a ocitnú sa v bezpečnej vzdialenosti, začnú sa baviť o vzťahu Eleny a Damona. Potom ako ich snaha chrániť dvojníkov vyšla nazmar, Liv a Luke prídu s novou nebezpečnou stratégiou. Damon regrutuje Matta a Jeremyho, aby mu pomohli nastaviť pascu na Markosa, ktorý sa na prekvapenie všetkých rozhodne zlikvidovať svojich vlastných. Bonnie sa konečne prizná Caroline o snahe udržať Druhú stranu od každého. Napokon, zatiaľ čo Bonnie hľadá zúfalo spôsob ako zastaviť Markosa, Caroline je svedkom nevysvetliteľného aktu násilia zo strany jedného z Cestovateľov.

What Lies Beneath (5x20) - Synopsis

10. dubna 2014 v 12:46 | Ellie
Chata v lese - Když se u Salvatorovic domu objeví Tyler se zprávou, že Marcos (Raffi Barsoumian) plánuje zlomit prokletí čarodějek a ohrozí tak Stefana a Elenu, Damon navrhne, aby se schovali v odlehlé chatě, která kdysi patřila otci Caroline. Zatímco se Caroline ujišťuje, že Stefan a Elena jsou v bezpečí, Damon přijde se salónní hrou, jejímž cílem je odhalit pravdu. Přítomní duchové v chatě vyvolají násilí a oheň, aby na sebe upozornili. Mezitím se Matt ujímá Tylerova plánu, získat informace od jednoho z Poutníků. Bonnie nadále zatajuje Jeremymu pravdu o Druhé straně a to navzdory varování od Grams (Bonnieina babička).
dneska jsem střašně líná překládat a psát, takže zdroj vampirediaries-sk.blog.cz

5x19 Man On Fire - Synopsis

3. dubna 2014 v 21:36 | Ellie
FLASKBACKY DO ROKU 1960 - Stefan se snaží rozptýlit Elenu z její posedlosti ke vztahu s Damonem. Bonnie se snaží být realistická ke změnám na Druhé straně a k tomu, jak jí to může jako kotvu ovlivnit. Damon chce nůž od Poutníků a žádá Jeremyho a Matta, aby přiznali, že zmizel. Přes flashbacky do volební noci roku 1960, odhaluje Enzo Stefanovi, Eleně a Bonnie, že zjistil, co se stalo s jeho dávnou ztracenou láskou Maggie (hostující hvězda Heather Hemmens) a pak s nedobrovolnou pomocí Liv (hostující hvězda Penelope Mitchell) a Luka (hostující hvězda Chris Brochu) se věci ošklivě obrátí. Damon se snaží uklidnit Enza, ale jeho slova způsobí, že Enzo udělá zoufalé a nebezpečné rozhodnutí, které vede k násilné konfrontaci se Stefanem. Nakonec Markos (hostující hvězda Raffi Barsoumian) požádá Sloan (hostující hvězda Caitlin Mchugh) o pomoc při rituálu, který má zlomit prastarou kletbu proti Poutníkům. Tyler je donucen hrát nebezpečnou roli v rituálu, zatímco je svědkem obrovské moci, kterou mají Poutníci.

Resident Evil (5x18)- Synopsis

28. března 2014 v 7:45 | Ellie
PAUL WESLEY A JEHO REŽIJNÍ DEBUT - Jak Stefan tak Elena mají znepokojující sny o jejich alternativní verzi života, kterou by spolu mohli mít. Bonnie má nepříjemné setkání se svojí babičkou (hostující hvězda Jasmine Guy), která jí varuje o děsivých změnách na druhé straně. Enzo(hostující hvězda Michael Malarkey) dává Damonovi nežádoucí radu o vztahu a pak přiznává, že hledá ženu, kterou miluje už desetiletí než byl v zajetí Augistinské společnosti. Liv (hostující hvězda Penelope Mitchell) získá Matta, Tylera a Jeremyho aby jí pomohli sledovat Poutníky a zabránili jim převzetí kontroly nad Mystic Falls. Bonnie cítí bolest a vztek, když zjistí, že Jeremy pracuje s Liv za jejími zády. Luke (hostující hvězda Chris Brochu) se ukáže u domu Damona a Stefana a říká Eleně, Damonovi a Enzovi co ví o Markosovi a Poutnících. Matt má děsivé střetnutí s obyvateli druhé strany. Nakonec když Damon najde Markosa, tak se mi uleví, ale je rozrušený kvůli tomu, co mu Markos řekne.

While You Were Sleeping (5x16)- synopsis

8. března 2014 v 11:55 | Ellie
SMRTÍCÍ VIRUS - Když se Stefan (Paul Wesley) snaží velmi nemocné Eleně (Nina Dobrev) vysvětlit události, které se v poslední době staly, jejím prvním instinktem je zavolat Damonovi (Ian Somerhalder). Mezitím se Damon snaží přijít na to, jak zvládnout znepokojující přiznání Eleně. Zatímco prochází složky Dr. Wese, objeví Caroline (Candice Accola) děsivé tajemství a překvapuje ji, když se objeví Enzo (hostující hvězda Michael Malarkey) a tvrdí, že zná řešení, po kterém všichni pátrají. Na Enzovo naléhání, žádá Caroline Stefana, aby se s ní setkal na záhadném místě, kde se k nim připojí skupina Poutníků, včetně Sloan (hostující hvězda Caitlin McHugh), která odhaluje nové informace o důležitosti dvojníků. Během jarních prázdnin na skoro prázdné Whitmoreské univerzitě Elena narazí na Luka (hostující hvězda Chris Brochu), studenta, o kterém se zdá, že ji zná, ale ona si nepamatuje, že by ho kdy potkala. Luke, kterého nedávno opustil, jeho přítel navrhuje Eleně, ať spolu stráví prázdniny opíjením se, ale Elena ho odmítne kvůli naléhavému úkolu najít Bonnie (Kat Graham) a nováčkovskou čarodějku Liv (hostující hvězda Penelope Mitchell). Damon nakonec řekne Eleně pravdu o jeho nedávných aktivitách a snaží se shodnout na jejich vztahu.

Rescue Me(5x17) - Synopsis

6. března 2014 v 12:00 | Ellie
MARKOS PŘIJÍŽDÍ DO MYSTIC FALLS- Aby Stefanovi neublížila Sloan (hostující hvězda Caitlin McHugh) a Poutníc, Caroline a Enzo souhlasí s tím, že si udělají výlet do Atlanty, aby našli nově objeveného dvojníka.. Caroline je překvapená, když Enzo mluví otevřeně o své minulosti.. Damon a Elena stráví nepříjemné odpoledne na Jeremyho třídních schůzkách, kde uslyší špatné zprávy o jeho chování.. Potom Damon neochotně mluví s Elenou o zneklidňujících zprávách z Jeremyho života.. Bonnie má znepokojující setkání s Lukem (hostující hvězda Chris Brochu) a dozví se víc informací o historii jeho rodiny.. Liv (hostující hvězda Penelope Mitchell) řekne Jeremymu informace o Poutnících a demonstruje svou značnou moc..Jeremy udělá s Liv nečekaný obchod, který bude pro Elenu zničující.. Stefan a Caroline sdílí zvláštní chvíle přátelství.. Nakonec děsivý zvrat událostí v táboře Poutníků vede k objevení jejich vůdce Markose (hostující hvězda Raffi Barsoumian)..

Gone Girl(5x15) - Synopsis

13. února 2014 v 12:04 | Ellie
FLASHBACK K NADIE HLEDÁNÍ PO KATHERINE: Zatímco Nadia Nadia (Olga Fonda) vzpomíná na své staleté pátraní po matce,Stefan (Paul Wesley), Caroline (Candice Accola) a Matt (Zach Roerig) přichází s nový zoufalým plánem na záchranu Eleny. Podruhé se musí Bonnie (Kat Graham) a Jeremy (Steven R. McQueen) obrátit pro pomoc Liv (Penelope Mitchell). Damon (Ian Somerhalder) připraví Tylera (Michael Trevino) do ošklivé konfrontace a potom jde pro pomstu k Dr. Wesovi (Rick Cosnett). Caroline a Tyler k sobě najdou zase pochopení a nakonec se Bonnie dozví děsivé tajemství, které ohrozí životy všech jejich přátel.

No exit (5x14) - Synopsis

8. února 2014 v 22:08
DOBRÉ ZPRÁVY, ŠPATNÉ ZPRÁVY - Po tom, co se Damonovo (Ian Somerhalder) chování změnilo na destruktivní, Stefan (Paul Wesley) začne litovat jejich poslední konverzace a začne hledat Damona s úmyslem ho zavhránit. Ze svých vlastních důvodu se Elena (Nina Dobrev) nabídne, že půjde s ním. Dr. Wes ( Rick Cosnett) požadá poutníky aby zase jednou otestoval Damonovo a Enzovo ( Michael Malarkey) přáteltví. Po srdceryvném rozhovoru s Nadiou (Olga Fonda), Matt (Zach Roerig) požádá Caroline (Candice Accola) a Tylera (Michael Trevino) aby mu pomohli ochránit Elenu,což vede k násilné konfrontaci. Později, co se Stefan snaží utěšit sklíčenou Caroline, jejich rozhovor vede k strašlivému činu.
 
 

Reklama