spoilers

Spoiler about death in Mystic Falls

3. května 2014 v 13:34 | Ellie

Blíží se finále The Vampire Diaries a jak už možná víte, bylo slíbeno, že 3 postavy umřou.. Z toho dvě se v 6. sérii vrátí a jedna už mrtvá zůstane.. Tady máte seznam 4 jmen, kteří umřou (jedna je tam teda zbytečně, ale také se o ní mluvilo).. Více najdete pod celým článkem..

Spoiler about Elena and Damon

1. května 2014 v 14:24 | Ellie
Něco o budoucnosti Damona a Eleny ve finále?
Ach, buďte připraveni na spoustu Delena zvratů.. ,,Dvojici čeká závěrečná zkouška, když se snaží zachránit své přátelé, město a sebe zároveň," říká Julie Plec..
Je ještě nějaká šance pro Elenu a Damona, že se dají ve finále dohromady?
Jejich současná situace ,,Nemůžeme být přátelé" moc dlouho nevydrží, ale ani to neznamená to, že to oživí jejich vztah.. ,,Když jde o Damona a Elenu, nic netrvá věčně, protože jejich vztah je hodně vášnivý a komplikovaný," říká výkonná producentka Caroline Dries.. ,,Nicméně jejich pocity se před koncem série vyjasní" (Jinak řečeno oba dva budou mít ve finále velmi citové a emocionální scény)..

Spoilers about finale

24. dubna 2014 v 14:09 | Ellie
Pred finále: Ako Cestovatelia pokračujú vo svojom pláne, Stefan a Elena si vytvoria mentalitu "my proti celému svetu," hovorí výkonná producentka Caroline Dries. "Budú musieť v sebe hľadať oporu, aby sa cez to dostali." Medzitým, čo "Bonnie robí odvážne rozhodnutie" o dileme na Druhej strane, Dries pripomína:" Vždy je tu obeť a jej vzťah s Jeremym je jedna z vecí, ktoré všetko komplikujú." Čo sa Stefana a Caroline týka, Dries podporuje trpezlivosť: "Naším plánom je, aby sa toto priateľstvo vyvíjalo prirodzene a sledujeme čo sa stane, keď sa začnú objavovať pocity a to bude veľkou komplikáciou."
Finále: Záverečná hodinka finále piatej série vrcholí totálnou bitkou o Mystic Falls - proti Cestovateľom samozrejme. Okrem obvyklej krvi, smrti a sĺz," sa máme pripraviť na ďalšie stretnutie s tvárou, ktorá nám veľmi chýbala. Takisto sľubuje, že finále "skončí pravým spôsobom na štýl Vampire Diaries, teda veľkým zvratom, ktorý nás donúti premýšľať.´ Počkať? Čože? Povedz mi, že to tak nie je.´"
jsem hrozně líná překládat, takže zdroj: vampirediaries-sk.blog.cz

Spoiler about Enzo and Stelena

24. dubna 2014 v 14:05 | Ellie
Jak dlouho bude Enzo v The Vampire Diaries? Miluju ho!
Tím pádem budeme milovat dnešní epizodu, která je zaměřená právě na Enza. Jakmile se Enzo dozví pravdu o jeho lásce Maggie, bude Elena a Stefan v nebezpečí, což povede k epické bitvě mezi touto trojkou. Otázkou ovšem je, co udělá Damon, který je uprostřed?


Spoiler about Stelena

9. dubna 2014 v 16:43 | Ellie
Nějaké dobré zprávy o TVD?
Máme tu něco pro fanoušky Steleny.. Fanoušci tohoto páru nebudou chtít přestat sledovat další epizodu a mezi Stefanem a Elenou bude menší změna ohledně vztahu, ale pořád víme, že je to jenom alternativní svět.. Je tu ovšem nějaká reálná šance pro ně? Paul Wesley řekl: ,,Jejich vztah je jako kyvadlo.. Pořád se kolísá, není tu opravdu žádný algoritmus.. Nemyslím si, že to, co se mezi nimi teď děje bude mít dlouhé trvání a nakonec to všechno překonají."

TVD- Spoiler about Stelena

29. března 2014 v 11:23 | Ellie
Teď když se Damon a Elena rozešli, je nějaká šance pro Stefana s Elenou v 6. sérii? Vrátí se Eleny citi ke Stefanovi?
Nemůžeme mluvit za Elenu, ale můžeme mluvit za Stefana- zvlášť potom co nám Paul Wesley vysvětlil nynější stav Steleny. Paul řekl, že Stefan se smířil s tím, že Damon a Elena jsou kamarádi s výhodama. Nicméně k tomu Paul dodal ,,Vždycky tu budou nějaké city a dokonce i romantické". Jinak řečeno, když se Elena rozhodne pro Stefana, tak on tu pro ní vždycky bude.

Spoiler about season 6

27. března 2014 v 12:17 | Ellie
Vím, že je hodně brzo se ptát, ale můžete nám něco říct o 6. sérii The Vampire Diaries?
Než se začneš ptát na 6. sérii, měla by ses radši zeptat, která postava se další série dožije. ,,V souvislosti se zničením druhé strany se budeme muset rozloučit s hodně postavami. Bude tam hodně loučení s hrdiny, které jsme si během několika let oblíbili" řekla Julie Plec. To vše uvidíte ve finále.

Spoiler about Stelena

23. března 2014 v 20:24 | Ellie
U TOHOHLE SPOILERU NEVÍM, JESTLI JE 100% NEBO NE, TAKŽE HO BERTE S REZERVOU
Kdo z Vás viděl tohle promo? A kdo zkoumal s kým se Stefan chystá políbit? Odpověď je jednoduchá, je to Elena.. Sice si v dalším díle nejspíš užijeme pořádnou dávku Deleny, ale bude to končit tím, že Elena řekne Damonovi, že je to mezi nima moc složité.. On jí dá pusu na čelo a bye bye.. A teď k polibku Steleny, jde o to, že je Markos začaruje a oni si budou myslet, že se milují.. Ke konci série to bude mít Stefan hodně těžké, protože se zjistí, že to celé mezi nim a Elenou bylo kouzlo..

Spoiler about Elena and Damon

19. března 2014 v 13:00 | Ellie
Nějaký spoiler o The Vampire Diaries?
Mám jeden dobrý spoiler - zvláště pokud jste členem karty nesoucí název Team Delena. Damonova bývalá přítelkyně je možná nakažená a prahne po upíří krvi, ale to neznamená, že ztratila chuť na sex. Ian Somerhalder řekl, že ve čtvrtek (u nás v pátek) uvidíme mezi Damonem a Elenou nějakou významnou akci, nebo jeho slovy: "Odehrávají se tu sexy okamžiky. Chodili spolu, člověče. Co by asi tak mohli dělat?"

The Vampire Diaries- Spoiler about Elena

12. března 2014 v 13:16 | Ellie
Elena se vrátila do The Vampire Diaries! Nějaký spoiler, co bude dál?
Pokud si myslíte, že když Katherine pohltilo peklo, bylo zlé, tak počkejte až uvidíte, čím si projde Elena. Nejenže v sobě má virus, díky kterému se krmí na upírech, ale její halucinace způsobí, že se opravdu zblázní. Světlo na konci tunelu? Polibek na konci příběhu je pouze začátek jednoho bláznivého a žhavého vztahu. Jen doufejme, že se navzájem "nesežerou."
 
 

Reklama