s6 - synopsis

6x22 I’m Thinking of You All the While - Synopsis

23. dubna 2015 v 10:19 | Posted by: Ellie
SBOHEM MYSTIC FALLS - Po svatbě Alarica a Jo, věci nabrali dramatický obrat, protože se na svatbě objevil nezvaný host, díky kterému je Elena ve velkém nebezpečí.. Přes Mattovo doporučení opustit město a ochránit se, bere Bonnie věci do vlastních rukou, potom co sama sebe uvidí na samém konci zvráceného plánu.. Stefan a Caroline se nachází na emocionální křižovatce jejich vztahu a setkání s Liv nechává Tylera čelit rozhodnutí, které by mohlo navždy změnit jeho život.. Mezitím Lily bezohledné akce způsobí to, že se Stefan bude muset zapojit do plánu k získání zpátky její "rodiny".. Nakonec po ničivém řetězu událostí je Damon nucen učinit nejtěžší rozhodnutí svého života..

6x21 I’ll Wed You in the Golden Summertime - Synopsis

18. dubna 2015 v 10:04 | Posted by: Ellie
VELKÝ DEN ALARICA A JO - Je svatební den Alarica a Jo, takže Elena a Bonnie dělají vše, co mohou, aby pomohli nervózní Jo s přípravou svatby na poslední chvilku. Stefan odhaluje život měnící informace, které před ním zatajoval Damon a bere Damona na výlet, aby mu ukázal perspektivu k jeho budoucnosti s Elenou. Jinde se Caroline znovu s emocemi vrací do Mystic Falls, kde se snaží napravit své vztahy s přáteli a také budoucnost se Stefanem. Nakonec začne mít Bonnie noční můry o Lily a přijme pomoc od Matta na zabití Lily.

6x20 I’d Leave My Happy Home for You - Synopsis

12. dubna 2015 v 12:06 | Posted by: Ellie
Lék - Jak se Alaric a Jo neochotně zúčastní svých rozlučkových párty ze svobodou, Damon a Elena projednávají důsledky impulzivní nabídky, kterou jí Damon udělá. Elena, která si není jistá se obrátí na Bonnie a Jo s prosbou o radu, ale je ponechána v rozporu, když Bonnie vyvolá nečekané problémy. Když si Enzo uvědomí, že Lily je na nebezpečné cestě, prosí o pomoc Stefana, aby zasáhl dříve, než bude příliš pozdě. A nakonec, rozhodnut skoncovat s nadpřirozenými hrozbami, které naplnily město, Matt si vylije svůj hněv na Tylerovi, zatímco si Alaric bere k srdci život měnící radu.

6x19 Because - Synopsis

4. dubna 2015 v 8:56 | Posted by:Ellie

ŘÍCT JÍ TO NEBO NEŘÍCT - Damon bojuje s tím, jestli říct Eleně o léku nebo ne a tak Damon začne s Elenou probírat téma, jaká by byla jejich budoucnost, kdyby nebyli oba upíři. Mezitím mají všichni plné ruce práce, když zapnout Caroline lidskost nejde podle plánu. Když Bonnie zjistí, že Damon zradil její důveru, vezme věci do vlastních rukou a spustí tím řetězec událostí, s kterými se musí potom Damon vypořádat. Nakonec, když byl Enzo nucen čelit traumatické minulosti, je překvapený, když se dozví pravdu o tom, jak byl přeměněn v upíra.

6x18 I Never Could Love Like That - Synopsis

28. března 2015 v 14:11 | Posted by: Ellie
Smrtící karaoke - S vypnutou lidskostí, Stefan a Caroline se začínají mstít na Whitmorské univerzitě, takže Damon přijde s riskantním plánem, který zahrnuje Lily (hostující hvězda Annie Wersching). Poté, co Jo spěchá na pomoc obětem Stefanova a Carolinina podvečerního řádění, Elena zjistí, že Jo je těhotná, což ji nutí přehodnotit svůj vlastní život jako upír. Mezitím, když Sarah zaměřuje svou pozornost na nic netušícího Enza, je nucen podělit se s ní o jeho tragickou minulost. Konečně v Scull baru se karaoke vystoupení zvrtnou pro Matta a Tylera a ocitnou se v nebezpečné situaci.

6x17 A Bird In A Gilded Cage - Synopsis

26. února 2015 v 10:11 | Posted by: Ellie
DAMON CESTUJE DO VĚZEŇSKÉHO SVĚTA 1903 - S pomocí Bonnie (Kat Graham) a Kaie (hostující hvězda Chris Wood), Damon (Ian Somerhalder) a Elena (Nina Dobrev) stanoví plán pro záchranu Damona matky Lily (hostující hvězda Annie Wersching), která je uvězněna ve vězěňském světě v roce 1903. Mezitím, když Carolinin (Candice Accola) plán pro Stefana (Paul Wesley) selže, musí posbírat střepy. Jinde na Whitmorské Univerzitě se Enzo (Michael Malarkey) a Alaric (Matt Davis) snaží posunout věci pro Caroline správným směrem, ale uvědomí si, že je to zbytečné. Nakonec nečekaný dar od Bonnie, otřese Damona do morku kostí.

6x16 The Downward Spiral - Synopsis

22. února 2015 v 22:01 | Posted by: Ellie
Ian Somerhalder a jeho režisérský debut - Po vypnutí svých emocí a smrti své matky dává Caroline svým přátelům nečekané ultimátum. Nevědíc jak zvládnout novou Caroline, Stefan započne nové zásahy a spustí tak nebezpečný řetězec událostí a zanechá ho tak s Elenou v boji s časem. Mezitím po získání odpovědí od Kaie o vězeňském světě, je Damonův svět obrácený vzhůru nohama, když se dozví zdrcující zprávu o jeho matce Lily (hostující hvězda Annie Wersching). Jinde Enzo je stále více a více zaujatý Sarah Salvatore a Bonnie začíná bojovat s následky návratu do reálného světa.

6x15 Let Her Go - Synopsis

31. ledna 2015 v 14:21 | Posted by:Ellie
VÝKONNÁ PRODUCENTKA JULIE PLEC A JEJÍ REŽIJNÍ DEBUT - Po zadání úkolů všem přátelům, Caroline (Candice Accola)se snaží vypořádat se svojí současnou situací, ale realita ji dohání. Zatímco Elena (Nina Dobrev) tráví den s Caroline, začíná mít obavy, když si všimne změny v chování u Caroline. Mezitím je Alaric (Matt Davis) velice opatrný, když Kai (hostující hvězda Chris Wood) zažívá nečekané důsledky ze sloučení. obrací se k Jo (hostující hvězda Jodi Lyn O'Keefe) v zoufalé snaze o pomoc. Jinde, zatímco se Bonnie (Kat Graham) ocitne v neznámém stavu, Matt (Zach Roerig) a Tyler (Michael Trevino) uvažují nad velkou životní změnou. A když Damon (Ian Somerhalder) nabízí Caroline rady o tom, jak se vyrovnat se vším, co se okolo ní děje, nutí ho to, aby překonal bolestivé vzpomínky na svoji matku.

6x14 Stay - Synopsis

24. ledna 2015 v 11:03 | Posted by: Ellie
Sbohem Mystic Falls - Je to Jeremyho poslední den v Mystic Falls a Elena se tváří statečně, zatímco vzpomíná na svou minulost. Stefan a Caroline se sbližují stále více, když společně připravují Carolinin dům, aby v něm její matka mohla prožít poslední dny jejího života. Zatímco balí věci ve své kanceláři, šerifka poprosí Damona, aby jí pomohl dořešit jeden z jejích otevřených případů týkající se rodičů Eleny. Jinde, po násilné konfrontaci s Enzem se Jeremy zamýšlí, zda by měl opravdu odejít. Matt se začíná bát o vlastní život, když ho spolu se Sarah Salvatore postaví Enzo do nebezpečného plánu. Nakonec Caroline spěchá do nemocnice, poté, co se její matce přitížilo.

6x13 The Day I Tried to Live - Synopsis

17. ledna 2015 v 7:00 | Posted by: Ellie
Všechno nejlepší k narozeninám, Bonnie - rozhodnutá oslavit narozeniny Bonnie, Elena přesvědčí Jeremyho, že tak by to Bonnie chtěla. Po poskládání rozbitého ascendentu dohhromady se Damon, Elena a Jeremy snaží zaslat Bonnie odkaz, ale situace se změní na zoufalou, když se objeví znepokojivý objev. Mezitím, po odkrytí Stefanova tajemství o jeho praneteři, Sarah Salvatore (hostující hvězda Tristin Mays), Enzo požádá neochotného Matta, aby mu pomohl. Stefan pozorně sleduje jak se Caroline pokouší netradičně vyrovnat se vším co se děje kolem ní. Konečně si vědom, že je načase pohnout se v životě dál, Jeremy zvažuje opuštění Mystic Falls nadobro.
 
 

Reklama