s6- spoilers

The Vampire Diaries - Spoilers from 18. & 19. episodes

17. března 2015 v 21:39 | Posted by:Ellie
Epizoda 18 má název "I Could Never Love Like That".
Tohle bude skvělá epizoda ,kde uvidíme flashbacky Damonovi a Stefanovi matky. Uvidíme něco z minulosti života Lily a také jejího vězení .A není to naposledy co uvidíme vězenský svět. "I Never Could Love Like That" je také název písničky,kterou napsali Elmer Bowman a Al Johns a nahárna byla vocalistou Billy Murray v 1903.
Na CW TV 16.4.2015
Epizoda 19 se jmenuje "Because".
V této epizodě opět uvidím Lily ."Because" je písen kterou publikovali v roce 1902 Edward Teschemacher a Guy d'Hardelot. Jinou písen sestejným názvem publikovali v roce 1898 Charles Horwitz a Frederick V. Bowers.
V roce 1969 písen s názve "Because" vyšla také na albu "Abbey Road" od skupiny Beatles.
Na CW TV 23.4.2015
zdroj: facebook

Interview with Julie Plec & Caroline Dries

24. ledna 2015 v 20:10 | Posted by:Ellie
Kai má sice v sobě mnoho magie , ale to neznamená,že ví co dělat.
Julie Plec řekl :"Kai má sice v sobě mnoho magie, ale neumí ji ovládat a on sám neví pořádně co dělat. On nikdy,žádnou magii neměl takže potřebuje ji praktivat na někom ,nebo na něčem."
Dries dodala :" Ale on není jediný. Také Jo se pere s tím jak zacházet s magií. On ji má příliš mnoho, ona zase příliš málo a oba se s tím někde v rohu snaží poprat."
...............................................
Kaiova magie má hranice.
"Nejsou tu ty pověstné tikající hodiny, ale v jednom okamžiku ta magie exploduje z Kaiova těla ven. "Říká Julie. " Ale je zde toho velmi mnoho, a naši hrdinové neví jak dlouho se budou muset vypořádavat s tím silným Kaiem, a to je důvod,proč Jo se snaží tak usilovně na sobě pracovat a trénovat,aby ho mohla porazit na tom "splynutí" a měla naději ,že jeho síla se sníží natolik, aby ona měla šanci."
více v celém článku

Spoiler about Delena

15. ledna 2015 v 9:40 | Posted by: Ellie
Gia: Pořád myslím o slovech hook up, break up a make up, které Julie napsala na twitter.. Víte něco víc?
,,Každé slovo je k jednomu páru.. Julie k tomu dodala "Mužu Vám říct, že hook up.. Lidé kteří mají rádi déšť budou velmi šťastní"
Break up - Jeremy a Bonnie..
Hook up - Damon a Elena..
Make up - ??

The Vampire Diaries > Which character leaves TVD?

11. ledna 2015 v 22:41 | Posted by: Ellie
The Vampire Diaries definitivně opouští Steven R McQueen (Jeremy).. Takže víme i který pár se má rozejít, bude to Bonnie a Jeremy.. S Jeremym se rozloučíme už ve 14. epizodě, když odejde studovat uměleckou školu..Bude Vám Jeremy chybět? :)

The Vampire Diaries > Are you ready for season 7?

11. ledna 2015 v 19:52 | Posted by: Ellie
A je to tady, konečně jsme se dozvěděli, jak to bude se 7. sérií The Vampire Diaries.. Předchvilkou byla 7. série 100% potvrzena.. Sice se ještě neví, jestli v ní budou všechny hlavní postavy, ale doufejme, že se nic nezmění.. Já teda osobně ani nevím, jestli z toho mám radost, protože podle mě je dobrý v nejlepším přestat, ale snad to fanoušky potěšilo :)

The Vampire Diaries - A lot of spoilers from season 6

12. prosince 2014 v 20:30 | Posted by:Ellie
-Skvělá epizoda ,kterou režíroval P.Wesley (E11)
-Caroline Forbes přemýšlí nad funkcí upíří krve
-Enzo potká nějakou dívku
-Alaric Saltzman bude sladce zamilován
-Elena Gilbert dostane nabídku, která by mohla změnit celý její život
-Stefan Salvatore dá do pořádku přátelství a potom nějaké....
-Uvidíme Damona ve flashbacích z roku 1858
-Matta čeká životní nabídka
-Bonnie bude mít narozeniny
-Zemře víc než jen jedna postava
-Bude tu nový pár, někdo se s někým rozejde a ne nutně ten samý
-Bude tu hodně polibků mezi mnoha páry a postavami
-Setkáme se s malou Caroline i mladým Stefanem
-Bonnie se vrátí
-Setkáme se s pravou Sarah Salvatore.
-Bude tu splynutí s nějakou čarodějkou
zdroj: facebook

Spoiler about Delena

5. listopadu 2014 v 21:46 | Posted by: Ellie
"Teď ,když je Damon konečně zpátky nebude ztrácet ani minutu být bez Eleny. Ale s jejími vzpomínkami ,které jsou díky Rickovu ovlivnění pryč ,ona není tak nadšená ,že ho vidí."řekla Julie. "No aspoň Stefan je nadšený ,že má zpět svého velkého bratra. Stále ještě je u toho velkého objetí v minulém díle." Julie dále řekla "Pouto mezi těmito dvěma bratry je silnější než kdy jindy." Ale zpět k Deleně . Julie se ponořila hlouběji do Eleniných myšlenek v téhle jedinečné situaci.
"Pokud jde o Damona , tak je zde skutečně za ním kromě dobrého i mnoho zlého. A Elena je na to (špatné) prozatím velmi zaměřena .Nicméně to,že nezná celý příběh jejich vztahu v ní nakonec začne hlodat a ona se nakonec bude muset rozhodnout jestli je to něco s čím je schopna žít."
zdroj: facebook

The Vampire Diaries - A lot of spoilers from season 6

1. listopadu 2014 v 15:35 | Posted by:Ellie
Jak jste se rozhodli o tom jak dlouho bude Damon pryč ?
-Caroline: Chtěli jsme prostě cítit ten pocit, jako by byl Damon vytrhnut pryč z existence. Pomysleli jsme si, co za příběh nám tato postava může říct ? Jeho emocionální cestě byla : "Musím se dostat domů, abych byl s Elenou. Musím se smířit se svým bratrem. Ve skutečnosti , ale to čím si procházel bylo - " Jsem nepřítel s Bonnie ." A díky této celé situaci s Kaiem ,kterého potřebuje, ale zároven nenávidí se začíne tvořit pouto mezí ním a Bonnie. Takže ,když my jsme si pocítili,že tahle kotva je splněna , řekli jsme si ,že příběh Damona je tím u konce a je čas přejít k další kapitole. A fungovalo to perfektně s tím co jsme se snažili udělat s Elenou což je nová cesta, skok do nového zbořeného vztahu s Damonem.

Jaké jsou bezprostřední důsledky pro Elenu , kteří si již nepamatuje , že ona a Damon byli zamilovaní ?
- Caroline: Elena zažije spoustu očekávaní a nadějí, když se setká tváří v tvář s Damonem. Zlomí se ta milostná pauza mezi nimi ?Podívá se na něho a zahoří opět láskou k němu ?Poběží za ním až na ten vrchol ? Je tu mnoho otázek a my si to vychutnáme a postavíme to na tom základě od začátku na tom "mléku " a uděláme z toho co největší problém tak jak prostě plánujeme.Je to takový zátěžový test je jako páru a oni se s tím prostě musí poprat a překonat to.A nebo si ho bude pamatovat jen jako vraha svého bratra ? Pro mě to dodává obrovskou vlnu konfliktu mezi nimi, protože on skutečně udělal všechny ty věci. A ona sama má kotrolu nad svým životem momentálně tím,který se ji daří. Je úspěšná ve škole, má skvělého přítele v Liamovi. Ona se snáží zážit svoje možnosti a stává se z toho věčný boj. "Kterou cestou se mám dát ?"
více v celém článku

Nina Dobrev > About Tatia

5. října 2014 v 12:49 | Ellie
Co víme o Tatie doposud my?
Tatia se narodila někdy v desátém století. Měla jedno nemanželské dítě. Později potkala Elijahe a Klause,kteří k ní oba zahořeli láskou. Esther použila její krev ,aby ze svých dětí udělala upíry...Tatia v TVD byla pouze zmíněna., nikdy jsme ji ,ale neměli možnost vidět. A co řekla Nina ? ,,Cítím, že ona je vlastně ta nejčistější ze všech těch dvojnic.Nemá nikoho kdo by postupně ovlivnoval její život s tím ,že musí žít nebo jehož historie ji bude strašit v budoucnosti , takže nemá žádné předsudky . Nemá žádné to upíří drama před její existencí, je to jen čistá láska ,naděje a nevinnost,dokud se věci pro ní trochu nezkomplikují....tak jak se vždy zkomplikují "řekla.. Michael Narducci k tomu dále řekl, že Tatia se nám ukáže ve vzpomínkách v páté epizodě , série 2, (TO ) a dostaneme se tak zpět do doby Vikingů.Nina Dobrev si tak zahraje po boku s Danielem i Josephem a ukáže se ,jaký vztah s kterým bratrem vlastně měla a co ke každému z nich cítila.
zdroj: facebook

The Vampire Diaries - A lot of spoilers from season 6

4. října 2014 v 23:43 | Posted by:Ellie
6. série The Vampire Diaries začala tento čtvrtek, celý díl se u diváků střídaly emoce štěstí a smutku.. Momenty se závislou Elenou, srdcervoucí scény s Alaricem, Caroline a Jeremym.. Jasná chemie mezi Liv a Tylerem a potom Stefan, který se zdá v klidu se svojí novou dívkou .. A poslední, ovšem stejně důležitá scéna s Damonem a Bonnie.. Výkonná producentka Caroline Dries má pro nás pár spoilerů, zahrnující i 2. díl..
................................................
Jak Alaric zareaguje na Eleny žádost, kterou jsme viděli u konce 1. dílu?
,,To je velká část v další epizodě.. Damon je jeho přítel, víte je to pro Alarica těžké rozhodnutí, řká si ,,,Nevím, jestli to můžu udělat svému příteli".. Takže tohle bude jeho emocionální cesta v další epizodě.."
Jak se to bude vyvíjet mezi Alaricem a Jo (Jodi Lyn O'Keefe)?
,,To, co jsme chtěli prozkoumat je to, že lovec upírů, který byl proměněn v upíra, který se zbláznil a umřel.. Teď se vrátil zase zpět mezi živé a ponese si ,,emocionální bágl", ale také je to dospělý ,,člověk".. Takže když vidí, že má Elena i Jeremy problémy, tak se nebude utápět v těch svých.. Jeden z jeho problémů je to, že nenávidí, že je upír, takže jak má normálně randit a být zase normálním chlapem? Jo mu v tomhle pomůže.. Nebudeme mu dělat příběh krvežíznivé pijavice.. Je to víc, je to příběh o tom, že Alaric se cítí ve své kůži nepříjemně"..
Jak je to s Trippem (Colin Ferguson)?
,,Přišel tam, protože jsme chtěli ukázat, že Matt může v klidu dospívat přes všechno, co se děje v Mystic Falls.. Skoro v každé epizodě je Matt v ohrožení nebo mu někdo vyhrožuje, že ho zabije.. Takže co má Matt za život, když mu každých 5 minut hrozí smrt? Chtělu jsme mu dát nějakou otcovskou postavu, takže proto je tam Tripp.. Ale je to Mystic Falls, ne každý je tam tím, čím říká, že je a tím, čím chce být, ale
nakonec to bude zajímavé"..
Kde je Enzo a jak je to s jeho rolí, když se jeho postava stala hlavní?
,,Odpovíme Vám v dalším díle, můžeme říct, že Enzo má něco za lubem a jedná se o Damon-Stefan příběh.. Damon je Enza nejlepší přítel.. Damon a Enzo jsou jako spřízněné duše, Damon umřel, ale nikdy jsme ještě neviděli, jak se to podepsalo na Enzovi.. Viděli jsme Stefana, který to vzdal, ale Enzo to nevzdá.. Jeho pohled na okolnosti ohledně Damona jsou úplně odlyšné od Stefana, takže Enzo a Stefan budou nadále v rozporu.. Samozřejmě Enzo je také pořád pro Caroline okouzlující, takže uvidíme určitou dynamiku mezi nimi"..
Co se dozvíme o Stefanově nové dívce Ivy (Emily C. Chang)?
,,Ivy je potenciální nový milostný záměr pro Stefana a ona otevře dveře do světa, ve kterém jsme Stefana ještě nikdy neviděli.. Stefan začíná znovu, viděli jsme ho jako středoškoláka, který je zamilovaný do Eleny, ale nikdy jsme neviděli jeho jinou stránku.. Tohle je Stefan Salvatore jako chlap, který pracuje jako mechanik v Savannah"..
Co všechno se dozvíme o Lukovi (Chris Brochu) a Liv (Penelope Mitchell)?
,,Snažíme se okořenit mytologii.. Poslední scéna s Damonem a Bonnie je právě víc mytologie a je to míň Silase a Původních.. Je to spíš o tom, co se to sakra děje.. Pomalu, ale pevně doufám, že to všechno zapadne dohromady takovým elegantním způsobem v půlce sezóny.. Luke a Liv toho budou velkou součástí"..
Jeremy padá zase na ,,temnou cestu"?
,,Nenazveme to temnou.. Jeho city jsou oprávněné.. Bonnie mu celou dobu lhala a potom mu jenom po telefonu řekla ,,Umírám" .. Takže se pokouší najít nějaký smysl v těchto prvních epizodách"..
Stefan a Caroline, budou vůbec někdy spolu?
,,Caroline si ještě neuvědomuje, jak velké její city jsou.. Cítí se raněná, podvedená a ignorovaná, takže dál pokračuje v tom, co dělá.. Ale Stefan se s tím vyrovnává po svém.. Když to zkrátíme, tak v jeho srdci zrovna teď není žádné místo pro romantiku"..
 
 

Reklama