News

Mila Kunis > The Telegraph interview

14. července 2015 v 8:25 | Posted by: Ellie
Hodně zkrácený rozhovor pro časopis The Telegraph.. Vytáhla jsem z toho jenom zajímavé věci, protože ostatní jsou okecávačky od reportérky a bylo by to šíleně dlouhé :)
•První Halloween s dítětem: "Na Halloween děláme vždycky rodinné outfity.. Vždycky z toho každý blázní.. Takže minulý rok jsem oblékla Wyatt jako prase, já jsem šla za prase a můj manžel šel taky za prase".. (fotka)

•O ukázání Wyatt sitcom That '70s Show: "Maminka a tatínek spolu pracovali 8 let a takhle se seznámili.. Pojď se na to podívat miláčku.. Dokonce jsme spolu byli randit i na středoškolském plese"..

•O Ashtonovi a otcovství: "Manžel je naprosto úžasný táta.. Když se malá narodila, kojila jsem a on řekl "tohle je vaše věc, vaše spojení, já chci měnit každou plenku".. Když jsme na veřejnosti, tak počůranou plenku můžete vyměnit u stolu, ale když v plence najdete jiný "obsah", tak nemůžete kazit ostatním lidem chuť k jídlu.. Takže Ashton vždycky hodí svůj výraz a musí jít chudák přebalovat na dámskou toaletu"..

•O spontánních výletech s Ashtonem: "Vždycky sbalíme batoh a jedeme na cestu skrz Evropu.. Nedávno jsme byli v Belgii a na cestě domu jsme si na letišti řekli "Co jet místo domu ještě do Španělska?" a jelo se"..

•Osobní život x práce: "Nežiju proto, abych pracovala.. Pracuju proto, abych žila.. Nikdy jsem svojí kariéru nebrala nějak vážně"..

•Politika: "Jsem demokrat.. Můj manžel je demokrat.. Nejsem jedna z těch, která hlasovala pro Obamu"..

•O zákonu o zbraních: "Řeknu Vám to takhle: Máme doma zbraň. Ale dala bych to dceři jako dárek k 15. narozeninám? Ne.. Zbraň bych ovládla i se zavázanýma očima, protože jsem prošla vycvikem kvůli Max Payne a Jupiter Ascending.. Ale moje dcera by neměla být trénovaná jako my a už vůbec by se NIKDY neměla dozvědět, že máme zbaň v domě - nikdy.. Každopádně zbraně respektuji.. Manžel vyrůstal v Iowě a je z lovecké rodiny, takže zachází s puškou vlastně celý život.. Víte nemusela bych mít zbraň, kdybych neměla stalkery, kteří se nám snaží proniknout do domu.."

•O narození Wyatt, tajné svatbě, atd..: "No, dostalo se to do stádia, kdy jsem nemohla opustit svůj dům.. Miluju to, co dělám, ale pravda je, že moje soukromí je pryč.. Nestěžuju si, jenom se mi nelíbí to, že moje dcera nemůže jít se svojí mámou do parku.. A když jo, tak s náma jde desítka paparazzi.."

Mila Kunis & Ashton Kutcher > honeymoon in Yosemite National Park

9. července 2015 v 21:39 | Posted by: Ellie
Celý internet je teď plný Mily a Ashtona a každý si vymýšlí různé informace ze svatby a z líbánek, které jsou samozřejmě lež, ale tak noviny se nějak živit musí, tak je jasný, že něco prostě napíšou :D.. Každopádně pokud by Vás zajímalo, kam jeli Mila a Ashton na líbánky, tak se to hned dozvíte, ale bez žádných keců okolo jako je na netu :D.. Mila, Ashton a samozřejmě i malá Wyatt tráví líbánky (no budeme tomu říkat spíš dovolená) v Yosemitském národním parku a díky fotkám z Twitteru, které sdílí fanoušci můžeme vědět, že se jedná o hotel Ahwahnee (v roce 1987 byl hotel prohlášen jako národní kulturní památka).. Mila a Ashton požádali vedení z hotelu, aby si jich nikdo nevšímal a hlavně nefotil (což se bohužel nepovedlo, protože tyhle fotky jsou právě z hotelu) a odmítají se i fotit s fanoušky.. No ať to nezní moc sobecky, tak údajně nemají problém s fanoušky pokecat atd., ale fotka bohužel žádná, což je trošku blbý vůči fanouškům, ale aspoň mají na dovolené klid :))
BTW: Našla jsem Vám na netu i pár fotek hotelu :)
A jenom něco pro pobavení od Jona Cryera :))

It's Official! Mila Kunis & Ashton Kutcher are married!

7. července 2015 v 8:40 | Posted by: Ellie
Nebudeme dělat, že to nikdo z Vás ještě neví, protože o víkend tahle zpráva obletěla celý internet, ale kdo chodí pravidelně sem na blog, tak ví, že nepíšu žádnou zprávu pokud není 100% potvrzená, protože drby nesnáším :).. Tím pádem teď Vám můžu s klidem říct, že o víkend s největší pravděpodobností 5. července se konala svatba Mily a Ashtona.. Fotek ze svatby se nedočkáme, což jsem ráda, protože znáte to "celebritní" slovo "tajná svatba" a stejně si tam nenápadně pozvou paparazzi, takže jsem ráda, že Mila s Ashtonem jsou v tomhle normální :D :).. A teď pár informací o svatbě, svatba se konala venku v Parrish Ranch v Oak Glen (Kalifornie), byla to jednoduchá svatba, na které nechyběla rodina a přátelé (svojí účast potvrdil na twitteru Ashtona kolega Jon Cryer nebo Laura Prepon, která přidala svojí fotky ze svatby).. Na svatbě byla spousta luxusních stanů, proto se tomu říkalo "Camp KuKu" :).. Mila oblékla bílé šaty bez ramínek k tomu křišťálové doplňky a vlasy měla sepnuté do drdolu.. Ashton měl tmavý smoking s motýlkem a Wyatt oblékla bílé šaty jako její mamka.. Myslím, že tohle by mohlo stačit a víc se jim do soukromí motat nebudeme :)

ANNIE | Download

14. června 2015 v 10:24 | Posted by:Ellie

That '70s Show na Smíchově

15. dubna 2015 v 21:12 | Posted by:Ellie
Moc novinek není (když nepočítáme pořád fotky Niny z natáčení posledních chvilek TVD), tak Vám sem chci jenom napsat, že dneska (15. dubna) začínají dávat na Smíchově sitcom Zlatá sedmdesátá, kde hraje právě Mila :).. Sitcom poběží každý den ve 21:35 a repríza je druhý den kolem 14:20.. Pokud jste That '70s Show ještě neviděli, tak Vám doporučuju koukat, ale musíte tomu dát tak 10 dílů než začnete vnítat a chápat jejich humor, ale potom to rozhodně stojí za to a hlavně Kelso, kterého si nejde nezamilovat :)

Obsah z csfd:
Komediální seriál, jehož děj se vrací do 70. let minulého století, se odehrává od května 1976 do prosince 1979 v Point Place ve Wisconsinu, kde se svými rodiči žije partička teenagerů. Vede je sedmnáctiletý středoškolák Eric Forman (Topher Grace), dále k nim patří jeho přítelkyně ze sousedství Donna Pinciottiová (Laura Prepon), Fez (Wilmer Valderrama), který přijel do Ameriky ze zahraničí na studijní výměnu, Jackie Burkhartová (Mila Kunis) a Michael Kelso (Ashton Kutcher), kteří se spolu věčně rozcházejí a zase usmiřují, a také věčný teoretik Steven Hyde (Danny Masterson). Parta, kterou spojují obdobné radosti i smutky dospívání, se většinou schází u Erika, kde přemýšlejí o životě, o rodičích a o budoucnosti, ale spolu také zažívají celou řadu zábavných dobrodružství i malérů.

Mr. and Mrs. Kutcher

23. března 2015 v 21:40 | Posted by: Ellie
Jak už je asi jasné, článek mluví za vše.. Už delší dobu se spekulovalo o tom, že Mila se vdala za Ashtona, ale ani jeden z nich není takový, že by se tím potřebovali chlubit okolnímu světu (aspoň jedny z mála normálních celebrit).. Každopádně Mila byla v show The Late Late Show with James Corden, kde na svatbu přišla opět řeč.. Samozřejmě Mila se k tomu nevyjádřila, ale z tohohle videa je poznat, že si Ashtona vzala nebo aspoň mě i dalším několika lidem to tak příjde :D .. Tak či tak jim moc gratuluju, protože jejich "love story" je prostě perfektní a doufám, že za pár měsíců nebudu muset psát článek o rozvodu :D :))

Mila Kunis > Will be on The Late Late Show with James Corden

18. března 2015 v 12:06 | Posted by:Ellie
Další dobrá zpráva s Milou.. Mila Kunis a Tom Hanks jsou úplně prvními hosty v pořadu The Late Late Show with James Corden.. Premiéra téhle nové show přichází na pondělí 23. bžezna, takže se rozhodně máme na co těšit.. Corden nahradí v The Late Late Show moderátora Craiga Fergusona, tak snad to bude dobrý.. Tak či tak my se můžeme těšit na fotky a videa z show :)

Mila Kunis > Jupiter Ascending on DVD in May

5. března 2015 v 10:00 | Posted by: Ellie
Jedna taková menší informace ohledně filmu Jupiter Ascending, pochybuju, že si někdo z Vás koupí film až vyjde, ale aspoň nám to dá přibližně termín, kdy bude film ke stažení :D.. Takže Jupiter Ascending vychází na DVD, BluRay a Bluray 3D 19. května.. Je tady někdo, kdo byl na JA v kině? :)

Mila Kunis > Interview with fans part 2

1. března 2015 v 20:21 | Posted by:Ellie
Dneska jste tu neměli žádné novinky a vlastně už tu ani delší dobu nebylo nic s Milou, tak to chci napravit.. Přeložila jsem Vám zase pár otázek od fanoušků, na které Mila odpovídala :).. Zbytek přeložím zase až nebude nic na přidávání..
Slečno Kunis, dneska mám narozeniny. Co by jsi ráda dělala o tvé narozeniny? Potřebuju nějaké nápady.
"No, tak Všechno nejlepší kámo! Co bych chtěla dělat na moje narozeniny? Líbila by se mi malá večeře s přáteli a rodinou. Rodina a přátelé, to je ono. A úžasné jídlo k tomu, miluju VŠECHNA jídla!"
A co video hry, hraješ teď nějaké?
"Oh, víš co? Nehrála jsem video hry celou věčnost. Je to smutná pravda. Hry jsem nehrála víc jak dva roky.. Ale moje oblíbená hra byla MARIO PARTY, hrála jsem jí vždycky s přáteli. A potom jsem měla dítě. Víš nemám už vlastně doma zapojený ani žádný herní systém."
Máš v plánu, aby tvé dítě mluvilo Rusky stejně jako Anglicky?
"Ano! Rozhodně. Na své dítě mluvím pořád Rusky. Moje rodiče mluví také pořád Rusky. A Ashton začal brát lekce Ruštiny."
Nevím, na co se zeptat, tak jaký je tvůj oblíbený dressing?
"Tak to bude Wasabi dressing.. Je to moje nejnovější posedlost."
Ukradla jsi něco z natáčení That 70's Show, když už skow skončila?
"Jo, vzala jsem si židli, která byla ve sklepě. Říkali jsme jí Johnny Carson."
Vím, že máš tu věc s Ashtonem, nebo co, ale... Půjdeš se mnou na rande do Olive Garden?
"Mmmm.. Mám radši Outback Steakhouse."

Mila Kunis > Interview with fans part 1

7. února 2015 v 13:49 | Posted by:Ellie

Novinky dneska nějak nejsou a nebo se objevují po jedné fotce a to fakt přidávat nebudu, tak jsem Vám přeložila takový rozhovor.. Nebo spíš se jedná o otázky od fanoušků, na které Mila odpovídala.. Otázek je celkem dost, ale jak jsem začala psát, tak mě to nějak nebavilo, takže vždycky, když nebudou novinky, tak přeložím další kousek :D..
Co bylo nejlepší na natáčení That 70s Show? Věřila bys tomu, když jsi začala natáčet, že to bude tak úspěšné?
"Víš, bylo mi 14, takže jsem neuvažovala nad tím, jestli to bude úspěšné nebo ne, byla to prostě zábava a ne práce. Měli jsme úžasnou partu a bylo to 8 nejlepších let mého života."
Miluju, že jsi taková všestranná herečka. Zahraješ úžasně každou roli jak jde o komedii nebo o drama. Moje otázka zní: Jaký typ z těhle rolí hraješ nejradši?
"Víš co, upřímně. Nemyslím si, že je v tom nějaký rozdíl, když jde o žánr. Oba žánry jsou stejně náročné a já jsem ráda, když se můžu s rolí ztotožnit. A mám ráda role, které se mi zdají náročné, beru je jako výzvu a je jedno, jestli je to drama nebo komedie."
Zjistil jsem, že jsi v poslední době hrála World of Warcraft. Těšíš se na film? Baví tě pořád hrát?
"Nehrála jsem WoW tak 5 let. Ale ano hrála jsem a hrála jsem HODNĚ. Byla jsem v partě lidí a vedla je, hrala jsem za drsného mága. Měla jsem více charakterů. Byla jsem mrazivý mág. A myslím, že tak nějak mě to přestalo bavit, asi? A nebo ne, přestala jsem hrát, když všichni s kým jsem hrála, měli postupně děti. Měla jsem 70 level, skončila jsem v 70 levelu, ještě než byl rozšiřující balíček."
Jaká je poslední písnička, kterou jsi poslouchala ve svém telefonu?
"Poslední písnička, kterou jsem poslouchala v telefonu.. Byla.. Myslím, že to bylo v autě a jmenovala se.. Bože.. Nevím.. Každopádně poslední piničku jsem poslouchala v rádiu "Take me to Church"."
Víš, vždycky mě zajímá u herců a hereček, co by dělali, kdyby jim nevyšlo herectví, tak co by jsi chtěla dělat?
"Než jsem měla Wyatt, tak bych byla asi učitelka. Učila bych první třídu."


 
 

Reklama