N-News

Nina Dobrev - The Hollywood Reporter Interview

15. května 2015 v 16:38 | Posted by: Ellie
Když byla Nina na návštěvě v Los Angeles u Conana, tak poskytla ještě rozhovor pro The Hollywood Reporter, kde se probíral hlavně její odchod z The Vampire Diaries a Nina tam vzpomíná na svůj první a poslední den na place, tak kdo máte zájem, tak můžete číst :) .. Jelikož nemám nikdy moc čas, takže překlad jsem nedělala já, ale můžete za něj poděkovat Reny z této facebookové stránky..
THR: Finálová epizoda je za pár dní a už vás to zasáhlo , že váš čas v TVD je vlastně u konce ?
Nina: "Nezasáhlo by mě to, kdyby to nešlo tak jak to mělo jít. Uniklo to o něco dříve ,než jsme chtěli, což nás přinutilo učinit některé prohlášení předčasně .( to,že Nina odchází )Ale při zpětném pohledu to bylo štěstí v neštěstí.
Nezasáhlo mě to...musela jsem říci sbohem své rodině a svým fanouškům. Lidé vytvořili videa - podle toho co bylo v jejich myšlenkách - ty nejlepší momenty za 6 let. A to mi pomohlo znovu těch 6 let prožít ,být nostalgická , vděčná a ohlédnout se zpátky na ty momenty a oslavit tu skutečnost ,že to končí namísto toho, abych brečela a truchlila poté co jsem odešla.Mohla jsem říci sbohem a rozloučit se tak se svoji "rodinou" strávit s nimi poslední okamžiky a vzpomenout si na to jak úžasné to bylo."

THR: Kdy jsi to věděla, že odejdeš ?
Nina: "To nebyl nějaký specifický moment, kdy jsem to věděla.Já jsem věděla,že chci jít tou cestou s těmi postavami a jejch životy...je to pořad o upírech. Je to skvělý pořad, ale na konci dne ...víte já nejsem vlastně upír.Pohádka končí a začíná další kapitola. Víte jsem smutná,že nebudu každý den trávit s těmi nejúžasnějšími lidmi na světě s moji rodinou , ale to je důvod, proč máme FaceTime a telefony.Přátelství je jako upíři. Vydrží na věky, pokud je skutečné."

THR: Tak jak se blíží konec cesty a konec Eleny, jak moc jsi přemýšlela o těch prvních dnech ?
Nina: "Vzpomínám si na první den na place. To bylo s Bonnie (Kat Graham ) a natáčeli jsme scénu v autě ,jezdili kolem a ona byla ten nejhorší řidič .Bála jsem se o svůj život ,ale pokud by se něco stalo, pak bych měla úsměv na tváři,protože my obě jsme jedna druhou dokázali vždy rozesmát. Na začátku bylo mnoho vzrušení a nervů, nevěděli jsme jestli nás vyberou ,takže zde bylo napětí a v těle motýli. Všechno poprvé - to neznámé, ten strach , všechny ty emoce, které jsou nakonec vzrušující .Miluju ten pocit a ráda bych to zažila znovu.A to je důvod proč jsem nadšená z mé další kapitoly.Vyhlídka na cokoliv dalšího."
více v celém článku

Nina Dobrev > Will be on Late Night with Conan O’Brian

9. května 2015 v 20:13 | Posted by:Ellie
A dnešní nejspíš poslední novinka, aby něco zůstalo i na zítřek.. Každopádně je to skvělá zpráva, protože Nina bude v pondělí (11.května) opět v pořadu Late Night with Conan O'Brian, takže se můžeme těšit na spoustu fotek, ale hlavně i na nový rozhovor :)

Nina Dobres is leaving The Vampire Diaries

7. dubna 2015 v 9:41 | Posted by:Ellie
Abych řekla pravdu, tak ani nevím, kde začít psát tenhle článek, protože jsem pořád nevěřila, že to bude pravda, ale život jde dál a nějak snad tenhle článek bude dávat smysl.. Jak tenhle nadpis článku říká, Nina Dobrev definitivně po 6 sériích opouští seriál The Vampire Diaries.. Každopádně jak všichni víme, tak příběh je hlavně o Eleně, jelikož se do ní dva bratři zamilovali, tak jak to bude pokračovat? Plec se k tomu vyjádřila tak, že se příběh zaměří na ostatní postavy.. Nevím, jak vy, ale mě příjde stupidní pokračovat v seriálu bez jedné z hlavních postav a dokonce i fanoušci na twitteru prosí, aby se 7. série už nenatáčela.. Tak či tak nepochybuju o tom, že Ninu čeká bez The Vampire Diaries úžasná budoucnost a můžeme se jenom těšit, co všechno si pro nás připraví :)

S Ninou/Elenou se tedy rozloučíme ve finále 6. série, která náš čeká už za pár dní a tady je pár teorií o tom, jak by to mohlo být:
1. Elena si vezme lék, rozhodně se, že chce děti a normální život a opustí MF.
2. Damon si vezme lék, Elena ho ovlivní, aby žil svůj vlastní život bez ní a odejde z MF.
3. Elena si vezme lék, Damon ji ovlivní, aby na něj opět zapomněla a odjela z města.
4. Elena prostě z nějakého důvodu umře.
- Tak co myslíte vy?

VYJÁDŘENÍ OD NINY:
Dearest TVD Family,
I've just spent the most beautiful weekend on Lake Lanier in Georgia with my own TVD Family, the cast and crew of The Vampire Diaries. I want to be the first to tell you that it wasn't just a holiday celebration, it was a goodbye party. I always knew I wanted Elena's story to be a six season adventure, and within those six years I got the journey of a lifetime. I was a human, a vampire, a doppelganger, a crazy immortal, a doppelganger pretending to be human, a human pretending to be a doppelganger. I got kidnapped, killed, resurrected, tortured, cursed, body-snatched, was dead and undead, and there's still so much more to come before the season finale in May. Elena fell in love not once, but twice, with two epic soulmates, and I myself made some of the best friends I'll ever know and built an extended family I will love forever.
There's more to come before we wrap this up, and I promise you'll get to hear all about my experiences over the next month as we approach the season finale (I have given an exclusive interview for the June issue of SELF Magazine that I am excited for you to see!), but until then I invite you to hop on the roller coaster ride that is Elena Gilbert's life and join me as I celebrate her and prepare to say goodbye to her -- and to my work family -- as I move on to the next chapter of my life. I want to share this goodbye with all of you (this weekend's pictures were just the beginning). You, the wonderful fandom who gave more love, support and passion than anyone could have ever imagined seven years ago, when a young Degrassi girl from Canada showed up in LA to audition for 'that Twilight TV show.' ;-) I love you all. Fasten your seatbelts. If you think you know what's coming, you don't.
Love, Nina

Nina Dobrev > Will be at SXSW festival

9. března 2015 v 22:15 | Posted by: Ellie
Přiznávám, že jsem se mohla ozvat dřív, ale nebyl prostě čas, tak novinky doplním během zítřka :) .. Každopádně mám dobrou zprávu pro fanoušku Niny.. Tenhle pátek bude na festivalu SXSW premiéra filmu "The Final Girls", ve kterém si Nina zahrála.. A teď ještě ta lepší zpráva, Nina se premiéry zúčastní, takže se můžeme těšit, jakým outfitem nás zase překvapí :)

Happy Birthday Nina Dobrev!

9. ledna 2015 v 10:26 | Posted by: Ellie
No nebudu to dlouho okecávat, protože to podle mě nemá cenu :D.. Každopádně dneska je to 26 let, co se Nina narodila, tak jí popřejeme jen to nejlepší a aby se jí dařilo tak dobře jako do teď :)

Nina Dobrev > Attend the Golden Globe after party

8. ledna 2015 v 11:54 | Posted by: Ellie
A ještě dneska jedna dobrá zpráva pro fanoušky Niny.. Nina se sice nezúčastnila PCA, ale to neznamená, že ji v nejbližší době nečeká žádná akce.. Hned v neděli (11. ledna) se stejně jako minulý rok zúčastní After party na Golden Globe, tak se můžeme těšit, jakým outfitem nás Nina zase překvapí :)

Nina Dobrev > People's Choice Awards 2015 - Winners List

8. ledna 2015 v 10:00 | Posted by: Ellie
Nina se bohužel letošních People's Choice Awards nezúčastnila, ale tak nevadí, protože stejně jsou tyhle ceny jedna velká šaškárna, což víme všichni, ale aspoň jsme se mohli dočkat hezkých fotek :).. No nic, sice se Nina nezúčastnila, ale to neznamená, že nevyhrála žádnou cenu.. Svojí výhru si "probojovali" spolu s Ianem v kategorii Favorite TV Duo, takže jim určitě gratulujeme :)
Favorite TV Duo
David Boreanaz & Emily Deschanel (Bones)
Ginnifer Goodwin & Josh Dallas (Once Upon a Time)
Jared Padalecki & Jensen Ackles (Supernatural)
Nathan Fillion & Stana Katic (Castle)
Nina Dobrev & Ian Somerhalder (The Vampire Diaries)

Nina Dobrev > The Originals 2x05 - Red Door - Download

4. listopadu 2014 v 9:06 | Posted by: Ellie
DOWNLOAD |TITULKY |DOWNLOAD (WITH CZ SUBT.)

Daniel Gillies about Nina Dobrev

23. října 2014 v 6:00 | Posted by: Ellie
,,Myslím, že diváci budou v šoku, nejen historií o Tatie, ale také o její historii s Klausem a Elijahem" řekl Daniel Gillies pro TV Line.. Daniel neřekl moc detailů o historii mezi Elijahem, Klasem a Tatiou, ale nemohl přestat mluvit o tom, že dostal šanci zase pracovat s Ninou.. ,,Naprosto Ninu zbožňuju, vezmu jakoukoli příležitost, abych s ní pracoval"..

Nina Dobrev > in 24 Hour Plays on Broadway

22. října 2014 v 20:36 | Posted by: Ellie
Dobře, Lucie přidává zase rychlostí blesku, ale nemám prostě čas na blog ani na nic kolem blogu.. Tak poděkujte Nicol z blogu best-actresses.blog.cz, která tento článek přeložila ♥..
Nina Dobrev se přidala na seznam celebrit, které budeme moci vidět 17. listopadu na Broadwayi v projektu The 24 Hours Plays. Už 14 let se každý rok vybírá skupinka hollywoodských celebrit a ti mají 24 hodin na to, aby přišli s nějakým krátkým uměním, musí se naučit text a poté s tím vystoupit. Vystoupí se svojí scénkou před publikem v divadle American Airlines. Tento rok se mimo Niny objeví na jevišti Melanie Griffith, Amanda Seyfried, Peter Dinklage, Bryan Greenberg a Julia Stiles. Jedním z režisérů večera bude America Ferrera a scénárista David Cross.
 
 

Reklama