GALLERY UPDATE

NINA DOBREV | Gallery update#9

1. června 2015 v 8:41 | Posted by: Ellie
Vážně by mě zajímalo, kdy budu dělat článek, kde budou víc jak tři fotky, protože je to tady zase, ale tak aspoň to stihnu krásně do práce :D .. První fotka je s fanynkou, která potkala Ninu někde na trhu a další dvě přidala Nina, fotky jsou z večeře, kterou pořádala s přáteli :)
pUvwInOr.SOXIQnUw.UxANNfBI..

NINA DOBREV | Gallery update#8

31. května 2015 v 11:18 | Posted by: Ellie
Opět "dlouhý článek", ve kterém budou jenom tři fotky, ale tak nemůžu za to no :D.. První dvě fotky jsou z Velikonoc, které Nina trávila s herci z The Vampire Diaries, probíhala tam také její rozlučková párty.. A ta poslední je opět ještě z The Vampire Diaries, ale z natáčení finálové epizody :)
rMRmRUA1.1OBmJry6.LVYtJttF..

NINA DOBREV | Gallery update#7

30. května 2015 v 13:05 | Posted by: Ellie
Další "hrozně dlouhý" článek, ale tak bohužel nic víc toho dneska zatím není.. Mám pro Vás tři starší fotky Niny.. První je ještě z "road tripu" z Texasu, další je vzpomínková s její kamarádkou Jessicou a ta poslední je z Indianapolis, kde byla Nina na závodech "500 mile Indianapolis Race" :)
H7fTyXBj.LOGBHQ8n.8f84f8zT..
.

Mila Kunis, Ashton Kutcher > in Inglewood/27.5.

29. května 2015 v 9:08 | Posted by: Ellie
Tak jo, dneska pokračujeme s novinkama ohledně Mily, protože Mila s Ashtonem a s přáteli vyrazili ve středu na koncert skupiny U2, který se konal v Inglewoodu v Kalifornii.. Fotky bohužel nejsou moc kvalitní, ale pořád je to lepší než nic :)
Teď už musím zase běžet, ale až budu zítra doma, tak Vám přidám zase něco s Ninou :)
b4DKKZUR.4THBSIaN.ljLwcZvI.LZvP5Mng.9TNGv2pG
.

Mila Kunis > Black Swan/BTS

28. května 2015 v 7:45 | Posted by: Ellie
Pár dní zpátky jsem nadávala na to, že je moc novinek a nestíhám, každopádně teď se neobjevuje skoro nic :D .. Tak či tak se objevilo pět nových fotek ještě z natáčení Black Swan, tak Vám je přidám.. Do galerie je nahrávat nebudu, ale najdete je na imgboxu :).. Je docela šílený, že díky tomuhle filmu Mila vážila kolem 50 kg, ale už mlčím a mažu do práce.. Jenom tak mimochodem, viděl někdo Black Swan? Líbilo se Vám to? :)
JK0Mjlxn.0EJ5sTru.uG4q0p3G.C7Kxq2A6.13DK1a15

Nina Dobrev > Indianapolis

26. května 2015 v 8:59 | Posted by: Ellie
Opět strašně krátký článek, ve kterém je pár dalších fotek z Indianapolis, kde je Nina s přáteli kvůli závodu "500 mile Indianapolis Race".. Upřímně ani nevím, co víc k tomu psát, prostě tři osobní fotky no :D .. Tak já se pokusím jít ještě oběhnout affs, jestli to stihnu :)
ijv9N6DW.N9fAFMOS.0EeZRAI1..
.

Nina Dobrev > 500 mile Indianapolis Race

25. května 2015 v 9:13 | Posted by: Ellie
Nina se zúčastnila závodu "500 mile Indianapolis Race", takže mám pro Vás pár nových fotek :).. První jsou opět fotky Instagramu, které přidala Nina a ta poslední není sice úplně ze závodů, ale tak či tak je z Indianapolis, tak ji přidám sem :)
ahSRT3qd.TV8pvjZo.EFglgCDY..
A poslední jsou fotky od fanoušků, takže kvalita nic moc.. Tak či tak na nich můžeme vidět Ninu a Austina, o kterých se už mimochodem opět spekuluje, že spolu chodí, tak uvidíme časem :D.. Teď zase mizím, tak když se objeví kvalitnější fotky, tak je přidám večer..
a3e6SHey.CguV1mKJ.S0yDneKz.txpMyRa0.XgDVCCaL
.

NINA DOBREV | Gallery update#6

24. května 2015 v 11:55 | Posted by: Ellie
S novinkama je to úplně mrtvé, ale tak aspoň tři nové fotky no.. První dvě jsou ještě z "road tripu" a tu poslední přidala fanynka, která pracuje v salonu Beck, kde byla Nina :)
TnjkOf9o.Ff8PUeH9.qNpjPOdf..
.

NINA DOBREV | Gallery update#5

22. května 2015 v 9:10 | Posted by: Ellie
Nina je zase zpátky v Los Angeles, což nejspíš znamená, že její "road trip" je u konce, ale tak necháme se překvapit :).. Každopádně mám pro Vás tři nové fotky od Niny z Instagramu..
73U0JZFb.2VLFjyYN.HXTWeW3a..
A další jsou z after party k Dancing With The Stars, bohužel jsou zatím jenom dvě, ale třeba se ukážou časem kvalitnější :)
t8NGNhFr.Rhatvw9v...
A poslední je video právě z odchodu z after party DWTS..
.

Nina Dobrev > Las Vegas

20. května 2015 v 22:56 | Posted by: Ellie
Dobře, přiznávám, že těžko říct, jestli jsou tyhle fotky z Las Vegas, protože teď v tom mám celkem bordel a jsem moc líná na to, abych to teď hledala a stejně bych řekla, že to přežijete :D .. Tak či tak mám pro Vás pět nových osobních fotek Niny opět z "road tripu" :)
lU9St6QO.SROxmqSP.RhJEPFra.E5YDrJUt.putN1N1k
A ještě jedna fotka s fanynkou..
Kg75kPn8....
.
 
 

Reklama