GALLERY UPDATE

Nina Dobrev > Baby shower/14.6.

15. června 2015 v 9:49 | Posted by:Ellie
Tak jo, už si pomalu zvykám na to, že se ničeho jiného než osobních fotek nedočkám :D.. Tak či tak mám pro Vás tři nádherné fotky z večírku, který pořádala Taylor Swift pro Jaime King.. Večírek probíhal ve velkém stylu a bylo na něm spousta celebrit například Sarah Hyland, Jessica Alba, Diane Kruger, Selma Blair a dokonce Niny kolegové Phoebe Tonkin a Paul Wesley.. Zatím máme k dispozici pouze teda tři fotky, ale časem se snad objeví další :)
AxK8l1vV.BfUY450G.FxL3U3M1..
A ještě Vám sem vložím další dvě fotky, které přidala Nina.. Sice nejsou z toho večírku, ale nechci na ně dělat samostatný článek :)
XOtwNaH3.aRxYFXUs...

NINA DOBREV | Gallery update#12

14. června 2015 v 10:38 | Posted by:Ellie
Tak jo začneme zase s osobkama no :D.. První fotka je ještě cca z dubna, když byla Nina na festivalu Coachella, další fotka je opět z "road tripu", kde byla Nina už před nějakou dobou.. No a ta poslední je nejaktuálnější, jelikož je z tohohle týdne a Nina je na fotce s přáteli na bowlingu :)
YhSXcpwE.DvSrcknX.T1Ah7iMD..
A ještě dvě fotky, ve kterých zavzpomínáme na The Vampire Diaries.. První je takový poster, kde se upozorňuje na nominace v Teen Choice Awards a druhá fotka je ještě z natáčení posledního dílu :)
ZRJ5ygFN.nASDlZ5a...

NINA DOBREV | Gallery update#11

12. června 2015 v 9:09 | Posted by: Ellie
S novinkama je to opět příšerný a upřímně mě vůbec takhle nebaví přidávat, protože nevím, co k těm fotkám psát :/ :D.. Tak jedeme no, první tři fotky jsou od Niny z Instagramu, první dvě jsou ještě z "road tripu", kde byla Nina nedávno s přáteli, ta třetí je z focení photoshootu pro časopis "SELF" a tu poslední přidala Akilah Hughes :)
I6pcBNAM.ChE048hC.QFUCp8ri.xWMJxeJR.

Nina Dobrev > New personal photos

10. června 2015 v 21:59 | Posted by: Ellie
Teď už by mělo být na blogu opět všechno, protože tyhle tři osobní fotky Niny jsou jediné, které tu chyběly.. Ani nevím, co k nim moc psát, protože je to takový malý mix fotek z Los Angeles no.. A hlavně už chci jít spát, takže paaa :D
3lbsBzh2.7A38rlUp.51a4Ekxn..

Mila Kunis, Ashton Kutcher and Wyatt > in Los Angeles/8.6.

9. června 2015 v 9:48 | Posted by: Ellie
Další dobrá "zpráva" dne, protože se objevilo pár nových candids fotek Mily, Ashtona a Wyatt, když si zašli včera na oběd.. Fotky jsou opět naprosto úžasné, Mila je tu roztomilá a Wyatt ještě víc, dokonce už má dva dolní zuby :D .. Tak si užijte fotky, protože k dispozici máte dva sety fotek, jedny z oběda a další z procházky, kde se teda Mila a Ashton taky ládují :D
KRwo60Ji.w4DKuhqt.Y1CSGh6x.Tv7Uc18V.
aGTPpwNl.bMGSwq1d.C4bkVDJn..

Nina Dobrev > New Instagram photos

8. června 2015 v 9:29 | Posted by:Ellie
Konečně je zase co přidávat, takže jdeme na to.. Sice toho moc není, ale lepší než nic, ne? :).. Nina přidala na Instagram tři nové fotografie.. Ty první dvě jsou perfektní a na té třetí je obálka časopisu "SELF", který vyšel už do prodeje :)
gobq3llw.wxeKGiJp.hs3CXUfU..

Nina Dobrev > in Los Angeles/5.6.

6. června 2015 v 18:55 | Posted by: Ellie
Konečně mám zase chvilku čas a dokopala jsem se k tomu, přidat tenhle článek :D.. Opět jak je jasný z nadpisu, tak se jedná o pár nových fotografií s Ninou, která si včera zašla zacvičit..Jako vždy nechybí pár fotek, které sdílela přímo Nina a taky pár fotek od fanoušků, kteří měli možnost Ninu potkat :)
GpmCu5m9.y60zTzX0.eyel0KwF.DM02PTwx.
iAMFVtJ1.mk6r0bxR.wyoZ7yWL..

Nina Dobrev > in Los Angeles/3.6.

5. června 2015 v 8:36 | Posted by: Ellie
Dneska mám pro Vás zase novinky s Ninou, tentokrát se nejedná o osobní fotografie, ale o candids fotografie, které se objevily cca po 2 měsících :).. Jak je poznat podle nadpisu článku, tak Nina už je zase zpátky v Los Angeles, takže si zašla pro nějaký ovocný nápoj a potom mám pro Vás ještě fotky z parkoviště.. Nina vypadala zase krásně, je tu taková zlatá ♥ :)
uILlCGTh.fdOWPBhP.0bM7T8sF.2be8b9YC.hJQvTZVP
ai6NT0Kb.Axj5ypcu.3ltNx5IX.bRIG42R0.E2FyaVmB

NINA DOBREV | Gallery update#10

4. června 2015 v 8:41 | Posted by: Ellie
Ani nevím, kde tenhle článek začít, protože přemýšlím jenom nad tím, jak mi ujede bus do práce kvůli blogu :D .. Každopádně to vezmeme teda rychle.. Nina přidala na Instagram dvě fotky, na kterých s přáteli nakupuje nový nábytek :)
TuZyVNlR.ApFra7WH...
Další mix osobních fotek, které na blogu ještě chybí.. Všechny fotky jsou dávno v galerii, ale nějak jsem nestíhala přidat je i sem :)
amDW8tnr.sxDkvRtR.kQEs2vNc.RvQ7NFNT.
A u poslední fotky se vrátíme ještě k The Vampire Diaries, protože pro Vás mám obal k DVD, které vyjde pro 6. sérii.. DVD bude k dispozici od 1.9...
NeXkkWaA....

Nina Dobrev > CFDA Fashion Awards/1.6.

2. června 2015 v 8:39 | Posted by: Ellie
Konečně se Nina zúčastnila nějaké akce :) .. Jedná se o akci CFDA Fashion Awards, která se konala v Lincoln Center včera v New Yorku.. Nemám moc času, abych se rozepsala, protože mi zachvilku jede autobus do práce, ale tak ve zkratce.. Nina má na sobě nádherné šaty Lela Rose a boty Kurt Geiger.. Nina opět jenom září, tak si užijte fotky (v galerii jich je přes 50), protože je nádherná ♥ :)
ozW7JCNV.7x4niE9S.C9nzBs7g.I7REUY0S.CK1fjKdX
Ještě pár fotek z příjezdu :)
8K7LMmX5.DqdPTuA6.WDyZVEuj.UnJphGcy.wfLhWiDc
Opět pár osobních fotek :)
WlbncEBQ.73xsgeqs.Q7KwWYa0..
A fotky z odchodu...
BcrE6eo6.qls2n92T.GYFQOkd0.bmLu6dTW.JnSLNYj7

 
 

Reklama