GALLERY UPDATE

Mila Kunis > New candids + personal photos/23.6.

24. června 2015 v 21:46 | Posted by: Ellie
Ráno jsem Vám přidávala spoustu fotek z akce, kterou pořádal Gemfields.. V článku bylo taky celkem dost informací, které k tomu potřebujete vědět, takže to psát snad znova nemusím (všechno je prostě pod tímhle) :D.. No a jak to u akcí bývá, tak se objevilo taky pár fotek z příjezdu, potom pár "osobních" fotek a fotky z odjezdu, takže všechny najdete tady :)
VcEybJrK.CKA0sY3R.Q2SAPcks.mWgXpjb3.
Mila Kunis»Candids»2015»June 23»Arrive at Mozambican Ruby Launch at The Orangery, London [4]
WCqTZfkn.dWcy4zvq...
Mila Kunis » Appearances » 2015 » June 23 - Mozambican Ruby Launch at The Orangery, London [5 + 2]
DlCi4h5G.Qq9xFUsg.xDFlPOYa.uny2JsID.iWUHcFlJ

Mila Kunis > Mozambican Ruby Launch in London/23.6.

24. června 2015 v 8:25 | Posted by: Ellie
Jak jsem psala včera, Mila vyrazila do Londýna (konkrétně do hotelu Corinthia) kde se konala akce pořádaná značkou "Gemfields", kde je Mila globální ambasadorka.. Mila má na sobě bílé šaty od svého oblíbeného návrháře Antonia Berardiho, bílé lodičky a samozřejmě doplňky v podobě šperků značky Gemfields.. Jen tak pro zajímavost, jestli to někoho zajímá, tak má na sobě náušnice, prsten a náramek Regalia, který má 126 rubínů ve výši 17 karátů.. Nevím, jak vy, ale já jsem ráda, že se Mila někde zase ukázala a máme spoustu skvělých fotek.. Jenom abych byla upřímná mě docela zklamal ten outfit, příjde mi, že jí nějak nesedí, ale tak to je věc názoru, tak si užijte fotky, já mažu do práce a těším se na Vaše komentáře :)
OHQNC1M5.4Ev8FBDp.25G4xUGc.WgWCiEnT.VIuWAx6L
GwpPkzoe.1P3KijGv.f5lLK6Qy.mrMosT8h.bTQ53w7X

Mila Kunis > is coming to London

23. června 2015 v 7:36 | Posted by: Ellie
Novinky zase žádné nejsou, ale aspoň mám pro Vás malou informaci, která se včera objevila na internetu.. Mila Kunis míří tento týden do Londýna, jelikož je hlavní tváří značky "Gemfields".. Na akci se opět vypustí kraťoučký film ohledně rubínů, ve kterém se určitě ukáže zase i Mila, tak se máme na co těšit :)

Nina Dobrev > New personal photos *3

22. června 2015 v 7:34 | Posted by: Ellie
Dneska je po novinkách opět mrtvo, ale tím líp, protože jdu o hodinu dřív do práce... Jediné co pro Vás dneska mám jsou zase tři osobní fotky Niny, ale zase můžeme vidět, co Nina všechno dělá atd. :).. První dvě fotky jsou ze zábavného centra Dave&Busters, kde si Nina užívala s přáteli a poslední fotka je s fanynkama :)
4VpXzn4I.wbyWSQYv.5lukItOC..

Nina Dobrev > New personal photos *2

20. června 2015 v 16:50 | Posted by: Ellie
Dobře, nebudu nadávat zase na to, že mám konečně volno a čas na blog, ale není co k přidávání :D.. Jediné, co Vám můžu přidat jsou dvě (nebo spíš teda tři) osobní fotky Niny, která měla s přáteli menší párty.. Na fotkách kromě přátel můžete vidět také Niny přítele (?) Austina :)
C44eXocL.6I41Pbr3...

NINA DOBREV | Gallery update#13

19. června 2015 v 9:10 | Posted by: Ellie
Tak v tomhle článku Vám spíš doplním starší osobní fotky, které se na netu objevily až teď, tak jedeme :).. První dvě fotky jsou z filmového festivalu, kde byla Nina v úterý :)
2U6glIiw.We7S9TGv...
Další dvě fotky jsou z akcí.. První je z oslavy Jaime King, která se konala tento týden a ta druhá je z minulého roku, když byla Nina na akci, kterou pořádala Heidi Klum :)
iG3JvnMq.wVA0TbCh...
Další je takový mix fotek.. První tři jsou nejnovější a ta poslední je z Las Vegas, kde byla Nina na "road tripu" s přáteli..
qtMN4DMD.HsiawtQC.xAJlCyB8.cEi65aZk.
A poslední fotku asi všichni poznáte, jedná se opět o fotku z natáčení finálního dílu The Vampire Diaries :)
te75xxDz....

Nina Dobrev > The Final Girls - Stills

18. června 2015 v 9:03 | Posted by: Ellie
Včera jsem Vám přidávala fotky z filmového festivalu, kde měl premiéru film The Final Girls.. K téhle příležitosti se objevila úplně první stills fotografie.. Na fotce se toho moc nedozvíme, ale jsem ráda, že tu fotku aspoň máme :)
VZ1POhOs....

Nina Dobrev > 2015 Los Angeles Film Festival/16.6.

17. června 2015 v 9:13 | Posted by: Ellie
No sakra, tak tenhle článek nevím, jestli stihnu, jelikož zachvilku mám být v práci, ale to je tím, že nadávám, že musím přidat jenom osobní fotky a šup, Nina se objevila na jedné akci a fotek je zase xx moc :D.. Tak jdeme k článku, jak už jsem psala, Nina se objevila na jedné akci, konkrétně šlo o filmový festival, který se konal včera v Los Angeles.. Na festivalu měl promítání film The Final Girls, ve kterém si Nina zahrála :).. Nina má na sobě nádherné květinové šaty a celkově je prostě zase nádherná, tak si užijte fotky, protože v galerii jich je strašně moc :)
K0uMriww.Yq3SdS2E.q34Qi9jQ.hzDY04kU.0YM1FTBp
Pár fotek z konference..
0hnYUfYG.bavF3jpF.WK6QCiJv.U9JMznKE.eMUWxJTo
A nechybí opět samozřejmě osobní fotky a fotky z přípravy :)
X2KSPgNh.6Bs2FFxo.CHqbpCQT.kX4CbdNv.

Mila Kunis > in Los Angeles/14.6.

16. června 2015 v 11:03 | Posted by: Ellie
Paráda, konečně přidám zase něco jiného než jenom osobní fotky, protože Mila to zachránila :D.. V neděli si zašla s tátou na oběd do restaurace Musso & Frank Grill.. Po hodně dlouhé době to jsou vlastně fotky, kde je bez Ashtona, jelikož Ashton trávil víkend s přáteli (nic co by Vás zajímalo :D) .. Každopádně Mila vypadá skvěle, ta košile je skvělá a je vidět, že má dobrou náladu :)
uKiC5XKX.8mideQwV.u2YAgXxK.IvzIVTgE.rxO5adAC

Nina Dobrev > New Instagram photos *2

16. června 2015 v 9:40 | Posted by: Ellie
Tááák osobní fotky (překvapení, že?) :D.. Nina včera strávila dens přáteli v zábavném parku a samozřejmě se podělila o pár fotek.. Nina si to určitě užila a vy si užijte fotky, protože k tomu není potřeba nic víc psát :)
E91qolos.Tq2exQMt.dwftc1lb..
A ještě jedno video :)
 
 

Reklama