GALLERY UPDATE

Nina Dobrev > Massachusetts *3

5. července 2015 v 11:45 | Posted by:Ellie
Tohle mám vždycky nejradši, když přidávám první článek s novou šablonkou, ale tak pšššt a jdeme k tomu článku :D.. Nina se pořád nachází na dovolené, ale včera šla oslavovat Den nezávislosti (to snad představovat nemusím, protože to všichni znáte) a k tomu nechybí ani pár fotek s fanoušky.. Nina vypadala krásně, má skvělý make-up a outfit, tak snad se ukážou ještě nějaké fotky :)
AJTnYiEg.KXeRltGA.lI25y8jV..
Nina Dobrev > Personal photos > 2015 > Vacation > July 4 - Independence Day
A ještě nechybí ani doplnění pár osobních fotek z ostrova Martha's Vineyard, který se nachází opět ve státě Massachusetts, kde samozřejmě Nina tráví dovolenou se svým přítelem Austinem a přáteli :)
3IHjae1I.liIyTqua.5WXGt45N.MKpGRnhC.jGRqQygO
Nina Dobrev > Personal photos > 2015 > Vacation > June - Edgartown, Massachusetts

Mila Kunis > in Studio City/2.7.

4. července 2015 v 10:34 | Posted by:Ellie
Po pár dnech tu pro Vás mám zase pro změnu nové fotky Mily, kterou paparazzi zastihli, když si zašla do nehtového studia ve Studio City.. Fotky jsou zase bohužel jenom čtyři, ale musím říct, že Mila vypadá skvěle, hlavně ten outfit nemá chybu, je sice takový jednoduchý, ale prostě přesně pro Milu :)
QS9XpPzW.d8sPau2Y.L5VkNak0.PzT745mO.
Mila Kunis > Candids > 2015 > July 2 - in Studio City [4]

Nina Dobrev > Massachusetts *2

2. července 2015 v 21:11 | Posted by: Ellie
Tak teda aby se neřeklo, že to tady flákám a že jsem za celý den nic nepřidala (fotku měsíce nepočítám), tak Vám přidám další čtyři fotky z Niny dovolené :).. Na fotkách je opět s přáteli a fanoušky a myslím, že nic víc k tomu není potřeba psát, protože fotek bude určitě stále víc..
vWyHv5nO.LZWgBgHs.DTaoDaMv.yrlXOtyE.
Nina Dobrev > Personal photos > 2015 > Vacation > June - Edgartown, Massachusetts [8+4]

Nina Dobrev > Massachusetts

1. července 2015 v 8:24 | Posted by: Ellie
A teď většina z nás může jenom závidět, protože Nina vyrazila na další dovolenou.. Tentokrát je to do města Edgartown, které se nachází ve státě Massachusetts.. Jak můžeme vidět na fotkách, tak Nina tráví dovolenou s přáteli a se svým přítelem Austinem.. Fotky jsou opět perfektní a je vidět, že se Nina baví, ale tak kdo by si dovolenou neužíval, že? :D .. No nic já pádím a vy se můžete podívat na 4 osobní fotky a na 4 fotky s fanoušky :)
zeuPKkD8.nkrLSYSx.2Tg98rC7.W7mMeTn1.
otMHDe5Z.91RU196S.OpQQgrXt.F15dsJhJ.
Nina Dobrev > Personal photos > 2015 > Vacation > June - Edgartown, Massachusetts

Mila Kunis > interview set in London/25.6.

30. června 2015 v 8:34 | Posted by: Ellie
Novinek zase moc není, tak Vám přidám aspoň dvě fotky, které pochází ze čtvrtka, když byla Mila ještě v Londýně.. Fotky byly pořízeny během rozhovoru o kampani Gemfields, rozhovor Vám klidně přeložím až budu mít někdy čas, ale co jsem ten rozhovor četla, tak je upřímně takový nudný, tak uvidíme :D. Tak si užijte fotky a já jdu "potit krev" do práce :D
iY1AypYS.GXCFAIRb...
Mila Kunis > Appearances > 2015 > June 25 - interview set in London

Mila Kunis > out for lunch/27.6.

29. června 2015 v 8:46 | Posted by: Ellie
Věříte tomu, že se mi vůbec nechce psát žádný článek? Ale zase nechci, aby se to "hromadilo" :D.. Jak jsem už psala pár dní zpátky, tak Mila je zpátky doma v Los Angeles a paparazzi ji zastihli, když šla na oběd.. Na fotkách můžete vidět i Ashtona, Wyatt, sestru Ashtona a jejího syna.. Fotky jsou bohužel jenom 4, ale znáte to, pořád lepší než nic :)
LqsSVfhX.cp14AODx.MpRsnOi4.http://5.t.imgbox.com/NKsrAhfR.jpg.
Mila Kunis » Candids » 2015 » June 27 - out for lunch [4]

Nina Dobrev > in West Hollywood/26.6.

28. června 2015 v 9:06 | Posted by: Ellie
Já mám tak ráda, jak se holky (Nina a Mila) vzájemně s novinkama vykrývají, takže dneska mám pro Vás něco málo s Ninou.. Ninu a Austina zastihli v pátek paparazzi, když odcházeli z restaurace Craig's, fotky jsou sice jenom dvě, což je u Niny u candids fotek nezvyk, ale lepší než nic a aspoň měli klid :)
V8zQnRiP.WqxBGb0m...

NINA DOBREV | Gallery update#14

27. června 2015 v 22:25 | Posted by: Ellie
Tak přesně, jak jsem slíbila, tak tu pro Vás mám fotografie, které se s Ninou tenhle týden objevily a opravdu jich bohužel moc není, takže je přidám všechny spolu.. První dvě fotky jsou fanouškovské, další je z vystoupení Eda Sheerana, na čtvrté je Nina s přáteli a poslední je z natáčení posledního dílu The Vampire Diaries :)
6V7BkjEU.rFmUbol0.k3C9tGpE.Jd45HHOw.hG9nZgZt

Mila Kunis > arriving at LAX/25.6.

27. června 2015 v 11:12 | Posted by: Ellie
Možná to trošku vypadá, že "zanedbávám" Ninu, ale Nina teď moc novinek nemá a když jo, tak se objevují po jedné fotce a na to se mi článek dělat nechce, takže to doplním později a teď přejdeme zase k Mile :).. Pár dní jsme si mohli vychutnávat fotky z Londýna, ale už je tomu konec, protože Mila se ve čtvrtek vrátila ke svojí rodině zpátky do Los Angeles.. K téhle příležitosti se objevilo 5 candids fotek, které najdete v galerii :)
z756yBFf.b3s1jn8z.Y08cCi1K.le85WQNK.ax3khjI5
Mila Kunis» Candids » 2015 » June 25 - arriving at LAX. [5]
A ještě, když byla Mila v Londýně, tak se objevilo pár fotek s fanoušky, které Vám přidám k tomuhle článku.. Mila je na fotkách strašně zlatá :)
WWsR2Ya9.S0D3TtY3...
Mila Kunis » Personal photos » Fans photos [13 + 2]

Mila Kunis > at Faberge Cocktail Reception/24.6.

26. června 2015 v 8:49 | Posted by: Ellie
Koho by napadlo, že když Mila bude v Londýně, tak se zúčastní mnohem víc akcí.. Koukám, že by tam mohla být aspoň měsíc, ať si jí pořádně užijeme, ale tak nebudu zlá, protože jí určitě chybí Wyatt a Ashton :D.. No jdeme k fotkám, protože Mila se zúčastnila otevření nového Fabergé Salon v Masterpiece London a opět to má co dočinění se značkou Gemfields :).. Mila tentokrát zvolila protiklad bílé a to černou, na sobě má šaty od návrháře Rolanda Moureta, k tomu šperky značky Gemfields a Febergé a řekla bych, že jí to naprosto sedlo, protože vypadá úžasně :).. Jenom je bohužel škoda, že je tak málo fotek :)
ZXHcEAwj.xhQieyG9.milARbAQ.6tnuaYRe.
 
 

Reklama