GALLERY UPDATE

NINA DOBREV | Gallery update#1

6. srpna 2015 v 20:24 | Posted by: Ellie
Vím, že blog jde do kopru, ale abych řekla pravdu, tak od té doby, co jsem se vrátila, tak mě blog vůbec nebaví a komuhle článku se už dokopávám od včera, ale jelikož o víkend budu pryč, tak to někdo přidat musí :D.. Jako první mám pro Vás novou stillsku z filmu The Final Girls, podobná se sice už objevila, ale tak nevadí.. Další fotky jsou ze svatební party Kayly.. Potom dvě fotky ještě z natáčení The Vampire Diaries a dvě poslední fotky jsou ze svatby Candice, kde v pozadí můžete vidět Ninu :)
rRCl2OVd....
Nina Dobrev > Movies Production > The Final Girls (2015) > Stills [1+1]
rirjOnSW.8zWPV6c0...
Nina Dobrev > Personal photos > 2015 > Private Parties > August - Kayla Ewell's Bachelorette Party [5+2]
vhnA6uZW....
Nina Dobrev > The Vampire Diaries > season 6 > Behind The Scenes > 6x22 - I'm Thinking of You All the While [52+1]
NfMarQre....
Nina Dobrev > The Vampire Diaries > season 6 > Behind The Scenes > 6x14 - Stay [8+1]
eW4kNzV6.vQrLZara...
Nina Dobrev > Personal photos > 2014 > Private Parties > October 18 - Candice Acola and Joe King´s wedding [1+2]

Mila Kunis > in Studio City/3.8.

4. srpna 2015 v 22:14 | Posted by: Ellie
Cca po týdnu mám pro Vás zase nové fotky s Milou.. Společnost jí dělal samozřejmě Ashton a jedná se o fotky, když si zašli ve Studio City na zmrzlinu (jenom škoda, že nechali Wyatt doma).. Každopádně Mila vypadá opět skvěle a nevím, jak vy, ale já jejich společné fotky zbožňuju, sice jsou tyhle takové obyč, ale i tak jsou fajn :))
itxwu49v.8PNO4gdI.fU2Mc2kf.http://7.t.imgbox.com/TQMgDy1a.jpg.FcPwTmuB
Mila Kunis > Candids > 2015 > August 3 - in Studio City, Calif. [5]

Nina Dobrev > Kayla Ewell’s Bachelorette Party

3. srpna 2015 v 9:47 | Posted by: Nela

Objevily se tyhle pěkné fotečky Niny, pry se jednalo o rozlučku svobody Kayly. Fotky jsou bláznivé ale moc pěkné.Nina Dobrev > Personal photos > 2015 > Kayla Ewell's Bachelorette Party [5]

Nina Dobrev > New instagram photos + video

1. srpna 2015 v 12:31 | Posted by:Ellie
Dneska moc novinek zatím není, tak mám pro Vás novější fotky z Instagramu, které Nina přidala.. Ta první je nejnovější a ty další dvě jsou ještě z dovolené (jo, opět přidávám rychlostí blesku:D ).. Kromě fotek se objevilo ještě video, které teda nepřidala Nina, ale Niny kamarádka, tak či tak je stejně docela pěkné :)
bM1ZeeUP....
Nina Dobrev > Personal photos > 2015 > Personal photos > August - Los Angeles [1]
5MrdsNcR.6D3bbilh...
Nina Dobrev > Personal photos > 2015 > Vacation > July - France [26+2]

Nina Dobrev >in West Hollywood/29.7.

31. července 2015 v 8:00 | Posted by: Ellie
Včera večer jsem Vám přednastavila tenhle článek, aby tu na Vás ráno "něco" čekalo, tak snad se nebude Nela zlobit, že jsem jí to vzala :D.. Nina je už zpátky z dovolené a momentálně se nachází v Kalifornii konkrétně ve West Hollywood, kde ve středu neunikla paparazzi.. Na fotkách můžeme vidět i Niny kamarádku se kterou zašla Nina na kávu do Alfred Coffee & Kitchen a obě můžeme vidět ve skvělé náladě.. Nina vypadá opět skvěle, ale to u ní není nic neobvyklého, tak si užijte fotky a zatím se mějte :)
GxkSh7tw.Wsp6lUmg.dZPOgbnS.DggIsz8p.lqxn4B8P

Nina Dobrev >French Riviera/25.7.

30. července 2015 v 19:29 | Posted by: Ellie
Ještě než poběžím do práce, tak doufám, že stihnu přidat tenhle článek, dobře nestihla jsem :D.. Jedná se o spoustu dalších fotek Niny, Austina a jejich přátel z dovolené na jachtě.. Opět jsou to strašně krásné fotky a Nina je strašně zlatá ♥.. Rozdělila jsem Vám to do několika setů, ať si můžete vychutnat většinu fotek :)
61qOd7En.pFGY6hoV.M22aYdHd.saFbIXCT.O03e6cGa
Zwpcixyv.vzS1h5DE.NKWbxrWi.Chk0mvLo.CYodsgYV
8zxGnvLq.wYXHmVOR.sL1vFJks.42hBfp3C.vWi7h6bt
UcZRYrld.n4eFW71c.XlIbq6Ua.jrdSXfg1.mTQjoikB

Nina Dobrev > with Austin Stowell on a yacht in St Tropez

29. července 2015 v 11:36 | Posted by: Nela
omlouvám se za nekvalitu šablonky, nějak to blbne

Objevily se tyhle skvělé fotky Niny, když byla se svým přítelem Austinem Stowellem (snad dobře skloňuju :D) na jachtě v St Tropez. Nemám slov, Nina měla uplně užasné plavky. Fotky, kde Nina skáče sama mi přijdou strašne vtipné, ty jeji ksichtíky :D

Mila Kunis > in Ojai/27.7.

29. července 2015 v 10:16 | Posted by: Ellie
A pokračujeme opět v novinkách, protože mám pro Vás nové candids Mily, kterou paparazzi zastihli v pondělí v restauraci Suzanne's Cuisine, kde byla s přáteli :).. Mila vypadala skvěle a příjde mi tady taková roztomilá a hlavně je paráda, že máme zase kvalitnější fotky :)
fygL49t2.YXWDWD7W.77w6gyee.w2NMNWbh.yJTTwbvN
Mila Kunis > Candids > 2015 > July 27 - in Ojai, Calif [5]

Ellie is back :( ♥

27. července 2015 v 21:32 | Posted by: Ellie
Nebudu to opět nějak okecávat, jenom Vám chci říct, že jsem se bohužel už vrátila z dovolené.. Na to, jak jsem se bála jet jenom s klukama, to byla naprostá paráda a lepší dovolenou jsem snad nezažila.. Každý den nějaká akce (čtyřkolky, motokáry, bungee, party atd..) prostě fakt paráda, ale vrátíme se do reality zpátky na blog, jelikož tu nastala menší změna.. Na blogu je totiž nová spoluadminka Nela z blogu diary-celebrityall.blog.cz, tak snad se od ní těšíte stejně na články jako já.. BTW všechny novinky jsou doplněné, Mila je pod tímhle článkem a Ninu najdete v galerce, tak se mějte krásně :)

A v celém článku máte těch pár fotek, myslím, že na blog to stačí a ten, kdo mě má na FB, tak tam později najde víc fotek :))

MILA KUNIS | Gallery update#1

27. července 2015 v 21:08 | Posted by: Ellie
Konečně jsem se dostala k tomu, abych všechno doplnila, takže fotky Niny z dovolené najdete v galerii (přidávat na blog je nebudu, jelikož jich je strašně moc a v galerce to stačí) a přejdeme k Mile, u které se toho za ten týden moc neobjevilo.. První candids jsou z minulého pondělí, když byla Mila na nějaké schůzce v Los Angeles, někde se tvrdí, že to byla pracovní schůzka, ale moc se o tom neví :).. A další candids jsou ze středy, když zašli Mila a Ashton na večeři s přáteli.. Kvalita fotek je sice nic moc, ale lepší než nic :)
FsWXqmxj.QTHpPmw1.XkgwCtoF.5xhKHGjE.tjzgzCj8
Mila Kunis > Candids > 2015 > July 20 - in Los Angeles [8]
WhXqwJhe.0YUC6SKH.W8a3yoYo.1itYMwMT.9uMme2Ar
Mila Kunis > Candids > 2015 > July 22 - at the Hotel Bel-Air in Los Angeles [7]
 
 

Reklama