Diary

HIATUS.. What next..IDK..

13. července 2014 v 12:29 | Ellie
.
Abych řekla pravdu, tak nevím, jak začít, ale pokusím se být co nejstručnější.. Jde o to, že zítra brzo ráno odjíždím na školení a budu tam do úterý do večera.. Vůbec nevím, jestli tam bude wifi, ale jestli jo, tak bych se mohla někdy kolem 10 večer připojit a něco kdyžtak přidat a když ne, tak mě čekejte někdy ve středu.. Ach jo, víte, jak se mi tam nechce? Celý den poslouchat jenom nějaké řeči a ještě potom to doplňování na blog, ale ono toho asi moc nebude (doufám) :D.. Takže kdo se bude nudit a bude mě chtít ,,psychicky podporovat", tak mi můžete psát na asku a nebo na facebooku :D
A teď další věc, ale slibuju, že už je to poslední.. Ve středu ráno musím na skok do práce (ach jo, víte jaký to je, dělat práci, kterou opravdu nechcete dělat?), podepsat smlouvy, rozhodit rozpis směn atd.., tak doufám, že si mě tam ve středu už rovnou nenechaji.. Každopádně netuším, jak to bude dál s blogem, protože v práci se dělá krátký dlouhý týden od 8 do 10, takže jeden týden to bude s blogem dobrý a druhý týden na tom blog (chudáček miláček) bude špatně, protože tu novinky najdete opravdu hodně pozdě, nevadí? Protože jestli by Vám to vadilo, tak to opravdu pochopím :).. Teď něco, co se jedná přímo affs.. Obíhání bude se mnou hrozný (už i teď je hrozný, ale to co je teď bude oproti tomu ráj), takže jestli Vám bude vadit, že k Vám moc nebudu chodit, tak mi to napište a smažte si mě.. Původně jsem totiž chtěla affs promazat tak na 10, ale došlo mi, že ke všem už chodím tak strašně ráda a prostě k tomuhle blogu patříte (teda pokud si mě nesmažete).. Tak to je asi tak všechno, pokud to někdo přečetl, tak palec nahoru, protože teď když to čtu, tak to vůbec není stručný..

Vyhodnocení soutěže o kalendář

28. června 2014 v 14:59 | Ellie
Jak jsem slíbila, je tu vyhodnocení soutěže o kalendář, která probíhala za dosažení 50 fanoušků na facebooku.. Až bude 100 fanoušků, bude další soutěž, tak kdo ještě tenhle blog na facebooku nesleduje, tak můžete :) :D .. No nebudu to prodlužovat, vítezem se stal komentář s číslem jedna, tak kdo má tohle číslo, napiš mi na mail mkunis-ndobrev@seznam.cz a domluvíme se :)

Soutěž o kalendář

18. června 2014 v 12:42 | Ellie
Nebudu to protahovat, stránka na facebooku přesáhla 50 likes a jak jsem slíbila, tak je tu soutěž o kalendář.. Fotky do kalendáře si můžete vybrat buď vy a nebo já, to záleží na Vás :).. Přihlašovat se můžete do 30. června a v úterý vyhlásím podle stránky random.org vítěze.. Až stránka přesáhne dalších 50 fanoušků, tak proběhne další podobná soutěž.. Moc děkuju všem, kteří tenhle blog sledují i na facebooku :3
» Nick
» S kým nebo s čím bude kalendář?

Visitors(2.6-8.6.)

9. června 2014 v 19:20 | Ellie
Navstevnost za minuly tyden (2.6. 2014 - 8.6. 2014) je:
Pondeli: 121
Utery: 168
Streda: 167
Ctvrtek: 156
Patek: 157
Sobota: 178
Nedele: 231
Celkem: 1178
Nejlepší jste.. Děkuju ♥

Protřídění affs

8. června 2014 v 10:09 | Ellie
.
- Opět s tím otravuju, ale mohli jste si všimnout, že jde blog pomalu do háje a vůbec mě nebaví obíhat affs.. Nebo jinak, na blogy se k většině podívám, ale abych napsala komentář, tak k tomu mě nehne.. Ještě k tomu za pár týdnů končí škola a čeká mě práce, takže nevidím moc pro blog hezkou budoucnost :D..
- Nikoho jsem tak nějak nesmazala.. Ostatní affs jsem přesunula do oblíbených stránek, takže k Vám budu taky občas chodit.. Pokud mi napíšete komentář, tak Vám ho samozřejmě oplatím.. Jinak si mě můžete z affs smazat..
- Teď k affs, budu obíhat opravdu málo, tak pokud s tím má někdo problém, tak mi to napište a taky si mě smažte :).. To je asi tak všechno, co jsem chtěla říct a snad to tu bude tak nějak jako dřív :)
- Pokud jsem někoho přesouvala nebo spíš smazala z affs, tak si to neberte špatně, mám Vás ráda všechny, ale beru to hlavně podle tématu :)
SISTER SITES (8)
BeeBA-teamAjjinkaannie.ElleEveJoannSima, Lenny
ELITE AFFS(8)
Smile JaneMaryCloveSusanAshleydejchi.Katty~Toxique
TOP AFFS(6)
Lexi, LizzCassieRoxyCarryVictoriaAlyson
FAV SITES (14)
BrreAngie.Britt.AndieBeaClaireChloéTerushJacque.BiebsTessieBB-teamČokinkaRonnieSopphie

Facebook

23. května 2014 v 9:56 | Ellie
NOVINKY POD ČLÁNKEM
Rozhodla jsem se, že zase budu přidávat i na facebookovou stránku, tak bych chtěla všechny poprosit o like a třeba i někoho hodného o sdílení, no vždyť to znáte :D.. Taky mě napadlo, že jestli tam bude první 100, tak bude soutěž o hmotnou cenu, kde si nemusíte schánět hlasy.. Děkuju všem, kteří budou blog sledovat i na facebooku :)

Vyhodnocení soutěže o hmotné ceny

11. května 2014 v 21:29 | Ellie
Nebudu to okecávat, moc děkuju všem, kteří se zapojili ♥.. A možná někdy v týdnu bych mohla udělat ještě jednu takovou ,,soutěž", ale tam si nebudete schánět hlasy :)
1. místo Claire - DVD s filmem Kopačky nebo DVD s filmem The Perks Of Being A Wallflower
2. místo Bee- Knihy: Upíří deníky 1. díl (Probuzení), Upíří deníky 2. díl (Souboj)
3. místo xoEll - Design od annie.

Claire a Bee pošlete mi adresu na mail mkunis-ndobrev@seznam.cz, ale ceny pošlu až někdy po příští sobotě, protože nestíhám, tak snad nevadí :).. Četla jsem na asku, že si chcete prohodit místa, tak je mi to jedno, ale do toho mailu mi teda napište o jakou cenu máte zájem :)
xoEll napiš annie. na blog a domluvíte se asi nejlépe spolu, teda pokud bude mít čas a pořád od ní ta nabídka platí :D

What next..

6. května 2014 v 20:24 | Ellie
Znáte ten pocit, když se Vám něco se*e? A když se to se*e tak už pořádně? Přesně tohle je u mě skoro pořád.. A do toho mi včera přišel e-mail, že 15. května mám zkoušku, což je vlastně jediná závěrečná zkouška na té škole, kde jsem a když jí neudělám, tak jsem za rok flákání ve škole vyhodila 29000 no paráda.. A dneska na to koukám a jedna část z ústních zkoušek je 20 knížek v angličtině a udělat rozbor jako u maturity v češtině.. Jak to mám asi tak za 9 dní stihnout? K tomu další perlička, dělala jsem si písemný test a neudělala jsem ho asi o 20 bodů, taky parádička.. Dobře tohle nikoho nezajímá, tak přejdu k věci.. Do 16. května mě určitě nečekejte u obíhání.. Na blog novinky přidám, ale to je tak všechno a k affs zaběhnu až někdy po 16.. Pokud s tím máte někdo problém, tak budiž, ale já se z toho na hlavu opravdu nepostavim.. Jo a ještě jsem se rozhodla, že pokud tu zkoušku neudělám, tak odcházim z blogu.. byla jsem tady několik let a co z toho mám? Více méně nic, ale to teď nebudeme řešit, protože zase nechci poslouchat řeči na asku, že píšu o konci abych byla zajímavá.. Dám všem časem vědět.. Tak mě omluvte z obíhání, kontrol a nebo si mě smažte, blog je teď opravdu to poslední, co mě zajímá :)

Finále soutěže o hmotné ceny

3. května 2014 v 17:42 | Ellie
A je tu poslední kolo soutěže.. Vím, že jsem řekla, že do finále postoupí jenom tři, ale vás pět se snažilo nejvíc oproti ostatním a přišlo mi nefér nedat vám taky šanci.. Pokud s tim někdo máte problém, tak mi to napište, ale stejně máte smůlu :D.. Jo a teď jsem se všimla, že kolo mělo začít až 5. května, ale to nebudu mít čas, tak začne teď.. Hlasovat můžete do soboty 10. května a aby ste neřekli, že někomu nadržuju, tak anketa bude ukončená přesně ve 13:00 a potom během odpoledne se dozvíte kdo jaké ceny vyhrál.. Good luck :)

3. kolo soutěže o hmotné ceny

26. dubna 2014 v 19:02 | Ellie
Trvalo to o něco déle, ale nevadí.. Nemá cenu to tu zase rozepisovat, tak hlasovat můžete do 5. května a postupují tři.. Všechno najdete pod celým článkem :)
 
 

Reklama