Srpen 2015

Konec jedné éry :))

9. srpna 2015 v 21:51 | Posted by:Ellie |  Diary

→→ kunis-mila.blog.cz ←←

.
Dobře, ten název článku tomu moc neodpovídá, ale nevadí :D.. Tak jako tak, to tady nechci moc okecávat a dělat srdcervoucí článek, protože ani nevím, co psát a upřímně mě dost překvapuje, že jsem se k tomuhle kroku odhodlala.. Od doby, co jsem se vrátila z dovolené, což jsou tak cca 2 týdny nemám na blog vůbec náladu, podívám se, co je nového, ale nemám potřebu se Vám tu psát s článkem a pochybuju, že se to v nejbližší době změní.. Většina tu víte, že je mi 21, chodím do práce a vracím se domů kolem osmé večer někdy jedenácté, trávím čas s "manželem" a mám své zájmy a mezi ně už blog prostě nepatří :)

Ve zkratce řečeno prostě s blogem končím a ode dneška mě na blogu už nenajdete.. Pokud chcete, můžu přidat čas od času třeba nové fotky Mily a Niny na ask nebo FB stránky, ale to neslibuju, jelikož si z prstu nevycucám, aby měl den 30 hodin.. A teď jak to bude dál s blogem, možná víte, že jsem vzala novou adminku Nelu, jenže ta na blog nemá taky náladu, ale možná by se po prázdninách vrátila a na blog by beze mě přidávala, ale nebudu mluvit za ní, to se s ní kdyžtak domluvte na jejím asku :)

Na asku samozřejmě zůstávám a spoustu lidi z blogu mám na FB, takže v kontaktu zůstat můžeme.. Tak já se s Váma po 8 letech blogování loučím, mějte se krásně a hrozně moc děkuju všem, kteří tento blog podporovali, protože si toho nesmírně moc vážím :) ♥.. BTW doufám, že si to po pár dnech nebo měsících nerozmyslím, ale snad ne :D

NINA DOBREV | Gallery update#1

6. srpna 2015 v 20:24 | Posted by: Ellie |  GALLERY UPDATE
Vím, že blog jde do kopru, ale abych řekla pravdu, tak od té doby, co jsem se vrátila, tak mě blog vůbec nebaví a komuhle článku se už dokopávám od včera, ale jelikož o víkend budu pryč, tak to někdo přidat musí :D.. Jako první mám pro Vás novou stillsku z filmu The Final Girls, podobná se sice už objevila, ale tak nevadí.. Další fotky jsou ze svatební party Kayly.. Potom dvě fotky ještě z natáčení The Vampire Diaries a dvě poslední fotky jsou ze svatby Candice, kde v pozadí můžete vidět Ninu :)
rRCl2OVd....
Nina Dobrev > Movies Production > The Final Girls (2015) > Stills [1+1]
rirjOnSW.8zWPV6c0...
Nina Dobrev > Personal photos > 2015 > Private Parties > August - Kayla Ewell's Bachelorette Party [5+2]
vhnA6uZW....
Nina Dobrev > The Vampire Diaries > season 6 > Behind The Scenes > 6x22 - I'm Thinking of You All the While [52+1]
NfMarQre....
Nina Dobrev > The Vampire Diaries > season 6 > Behind The Scenes > 6x14 - Stay [8+1]
eW4kNzV6.vQrLZara...
Nina Dobrev > Personal photos > 2014 > Private Parties > October 18 - Candice Acola and Joe King´s wedding [1+2]

Mila Kunis > in Studio City/3.8.

4. srpna 2015 v 22:14 | Posted by: Ellie |  GALLERY UPDATE
Cca po týdnu mám pro Vás zase nové fotky s Milou.. Společnost jí dělal samozřejmě Ashton a jedná se o fotky, když si zašli ve Studio City na zmrzlinu (jenom škoda, že nechali Wyatt doma).. Každopádně Mila vypadá opět skvěle a nevím, jak vy, ale já jejich společné fotky zbožňuju, sice jsou tyhle takové obyč, ale i tak jsou fajn :))
itxwu49v.8PNO4gdI.fU2Mc2kf.http://7.t.imgbox.com/TQMgDy1a.jpg.FcPwTmuB
Mila Kunis > Candids > 2015 > August 3 - in Studio City, Calif. [5]

Nina Dobrev > Kayla Ewell’s Bachelorette Party

3. srpna 2015 v 9:47 | Posted by: Nela |  GALLERY UPDATE

Objevily se tyhle pěkné fotečky Niny, pry se jednalo o rozlučku svobody Kayly. Fotky jsou bláznivé ale moc pěkné.Nina Dobrev > Personal photos > 2015 > Kayla Ewell's Bachelorette Party [5]

Nina Dobrev > New instagram photos + video

1. srpna 2015 v 12:31 | Posted by:Ellie |  GALLERY UPDATE
Dneska moc novinek zatím není, tak mám pro Vás novější fotky z Instagramu, které Nina přidala.. Ta první je nejnovější a ty další dvě jsou ještě z dovolené (jo, opět přidávám rychlostí blesku:D ).. Kromě fotek se objevilo ještě video, které teda nepřidala Nina, ale Niny kamarádka, tak či tak je stejně docela pěkné :)
bM1ZeeUP....
Nina Dobrev > Personal photos > 2015 > Personal photos > August - Los Angeles [1]
5MrdsNcR.6D3bbilh...
Nina Dobrev > Personal photos > 2015 > Vacation > July - France [26+2]