Červenec 2015

Nina Dobrev >in West Hollywood/29.7.

31. července 2015 v 8:00 | Posted by: Ellie |  GALLERY UPDATE
Včera večer jsem Vám přednastavila tenhle článek, aby tu na Vás ráno "něco" čekalo, tak snad se nebude Nela zlobit, že jsem jí to vzala :D.. Nina je už zpátky z dovolené a momentálně se nachází v Kalifornii konkrétně ve West Hollywood, kde ve středu neunikla paparazzi.. Na fotkách můžeme vidět i Niny kamarádku se kterou zašla Nina na kávu do Alfred Coffee & Kitchen a obě můžeme vidět ve skvělé náladě.. Nina vypadá opět skvěle, ale to u ní není nic neobvyklého, tak si užijte fotky a zatím se mějte :)
GxkSh7tw.Wsp6lUmg.dZPOgbnS.DggIsz8p.lqxn4B8P


Nina Dobrev >French Riviera/25.7.

30. července 2015 v 19:29 | Posted by: Ellie |  GALLERY UPDATE
Ještě než poběžím do práce, tak doufám, že stihnu přidat tenhle článek, dobře nestihla jsem :D.. Jedná se o spoustu dalších fotek Niny, Austina a jejich přátel z dovolené na jachtě.. Opět jsou to strašně krásné fotky a Nina je strašně zlatá ♥.. Rozdělila jsem Vám to do několika setů, ať si můžete vychutnat většinu fotek :)
61qOd7En.pFGY6hoV.M22aYdHd.saFbIXCT.O03e6cGa
Zwpcixyv.vzS1h5DE.NKWbxrWi.Chk0mvLo.CYodsgYV
8zxGnvLq.wYXHmVOR.sL1vFJks.42hBfp3C.vWi7h6bt
UcZRYrld.n4eFW71c.XlIbq6Ua.jrdSXfg1.mTQjoikB

Nina Dobrev > with Austin Stowell on a yacht in St Tropez

29. července 2015 v 11:36 | Posted by: Nela |  GALLERY UPDATE
omlouvám se za nekvalitu šablonky, nějak to blbne

Objevily se tyhle skvělé fotky Niny, když byla se svým přítelem Austinem Stowellem (snad dobře skloňuju :D) na jachtě v St Tropez. Nemám slov, Nina měla uplně užasné plavky. Fotky, kde Nina skáče sama mi přijdou strašne vtipné, ty jeji ksichtíky :D

Mila Kunis > in Ojai/27.7.

29. července 2015 v 10:16 | Posted by: Ellie |  GALLERY UPDATE
A pokračujeme opět v novinkách, protože mám pro Vás nové candids Mily, kterou paparazzi zastihli v pondělí v restauraci Suzanne's Cuisine, kde byla s přáteli :).. Mila vypadala skvěle a příjde mi tady taková roztomilá a hlavně je paráda, že máme zase kvalitnější fotky :)
fygL49t2.YXWDWD7W.77w6gyee.w2NMNWbh.yJTTwbvN
Mila Kunis > Candids > 2015 > July 27 - in Ojai, Calif [5]

Ellie is back :( ♥

27. července 2015 v 21:32 | Posted by: Ellie |  GALLERY UPDATE
Nebudu to opět nějak okecávat, jenom Vám chci říct, že jsem se bohužel už vrátila z dovolené.. Na to, jak jsem se bála jet jenom s klukama, to byla naprostá paráda a lepší dovolenou jsem snad nezažila.. Každý den nějaká akce (čtyřkolky, motokáry, bungee, party atd..) prostě fakt paráda, ale vrátíme se do reality zpátky na blog, jelikož tu nastala menší změna.. Na blogu je totiž nová spoluadminka Nela z blogu diary-celebrityall.blog.cz, tak snad se od ní těšíte stejně na články jako já.. BTW všechny novinky jsou doplněné, Mila je pod tímhle článkem a Ninu najdete v galerce, tak se mějte krásně :)

A v celém článku máte těch pár fotek, myslím, že na blog to stačí a ten, kdo mě má na FB, tak tam později najde víc fotek :))

MILA KUNIS | Gallery update#1

27. července 2015 v 21:08 | Posted by: Ellie |  GALLERY UPDATE
Konečně jsem se dostala k tomu, abych všechno doplnila, takže fotky Niny z dovolené najdete v galerii (přidávat na blog je nebudu, jelikož jich je strašně moc a v galerce to stačí) a přejdeme k Mile, u které se toho za ten týden moc neobjevilo.. První candids jsou z minulého pondělí, když byla Mila na nějaké schůzce v Los Angeles, někde se tvrdí, že to byla pracovní schůzka, ale moc se o tom neví :).. A další candids jsou ze středy, když zašli Mila a Ashton na večeři s přáteli.. Kvalita fotek je sice nic moc, ale lepší než nic :)
FsWXqmxj.QTHpPmw1.XkgwCtoF.5xhKHGjE.tjzgzCj8
Mila Kunis > Candids > 2015 > July 20 - in Los Angeles [8]
WhXqwJhe.0YUC6SKH.W8a3yoYo.1itYMwMT.9uMme2Ar
Mila Kunis > Candids > 2015 > July 22 - at the Hotel Bel-Air in Los Angeles [7]

NELA >> new admin

27. července 2015 v 13:54 | Posted by: Nela |  Diary
Bylo by nejspíš dobré, informovat návštěvníky tohohle blogu o tom, kdo je Nela a proč tu teďkom bude přidávat články. Určitě se nebojte, že bych blog převzala za Ellie, to v žádnem případě, já jsem pouze nová adminka. Ani nevite, jakou mám radost z toho, že jsem vlastně součásti tohohle blogu (pokuď to tak můžu napsat hh). Nějak to nebudu okecávat - jsem Nela z blogu d-ca, pokuď máte nějaké dotazy ohledně mě nebo proč jsem vlastně adminka, ptejte se tady.Budu tady Ellie vypomáhat, jelikož chodi do práce a já mám stále prázdniny, mám hodně času.


H.I.A.T.U.S. | [16.7.-26.7.]

15. července 2015 v 23:12 | Posted by: Ellie |  Diary
..
Myslím, že je to z nadpisu dost jasné a nemusím to okecávat.. Lucinka si vzala v práci volno a s manžílkem a pár dalšíma lidma (klukama, kill me now!!) vyrážíme za teplem, válet se na pláž, sportovat, opíjet se, relaxovat atd. :D.. Na blogu se teda ukážu někdy v neděli (překvapivě, jako by to nebylo v nadpisu).. Poprosila jsem ale Lucku s Anet (už jsem vám řekla, jak je zbožňuju a jsem jim za tuhle pomoc strašně vděčná?), jestli by nemohly přidávat, ale jsou prázdniny a nechci, aby kvůli mě seděly u blogu, takže uvidíte, buď tu něco bude a nebo ne, tak se mějte krásně ♥..
BTW: občas budu asi na asku, když se dostanu na net, tak kdybych vám "hrozně moc" chyběla,
tak můžete napsat tam :D.. A stejně odjíždím až v sobotu, ale díky práci nestíhám, takže už je blog jenom holek :D :))

BTW2: Jestli bude kontrola a budete mít problém s "obíháním", tak mě klidně smažte, já to přežiju, že jo :D
.

Mila Kunis > New fans photos

14. července 2015 v 22:13 | Posted by: Ellie |  GALLERY UPDATE
Dneska pokračujeme s Milou, protože mám pro Vás tři nové fotky s fanoušky a dvě fotky od fanoušků.. Bohužel Vám neřeknu odkud fotky jsou, protože to vypadá tak, že Mila a Ashton tráví líbánky na cestách, takže jezdí všude možně, ale i tak jsou fotky úžasné.. Mila je na fotkách strašně zlatá a na té poslední můžete vidět i Wyatt :)
zCzeRREx.ib7OR9Ee.NaeEhPo3.1WVkyLfh.h9YNHyzK
Mila Kunis > Personal photos > Fans photos [15+5]

Mila Kunis > The Telegraph interview

14. července 2015 v 8:25 | Posted by: Ellie |  News
Hodně zkrácený rozhovor pro časopis The Telegraph.. Vytáhla jsem z toho jenom zajímavé věci, protože ostatní jsou okecávačky od reportérky a bylo by to šíleně dlouhé :)
•První Halloween s dítětem: "Na Halloween děláme vždycky rodinné outfity.. Vždycky z toho každý blázní.. Takže minulý rok jsem oblékla Wyatt jako prase, já jsem šla za prase a můj manžel šel taky za prase".. (fotka)

•O ukázání Wyatt sitcom That '70s Show: "Maminka a tatínek spolu pracovali 8 let a takhle se seznámili.. Pojď se na to podívat miláčku.. Dokonce jsme spolu byli randit i na středoškolském plese"..

•O Ashtonovi a otcovství: "Manžel je naprosto úžasný táta.. Když se malá narodila, kojila jsem a on řekl "tohle je vaše věc, vaše spojení, já chci měnit každou plenku".. Když jsme na veřejnosti, tak počůranou plenku můžete vyměnit u stolu, ale když v plence najdete jiný "obsah", tak nemůžete kazit ostatním lidem chuť k jídlu.. Takže Ashton vždycky hodí svůj výraz a musí jít chudák přebalovat na dámskou toaletu"..

•O spontánních výletech s Ashtonem: "Vždycky sbalíme batoh a jedeme na cestu skrz Evropu.. Nedávno jsme byli v Belgii a na cestě domu jsme si na letišti řekli "Co jet místo domu ještě do Španělska?" a jelo se"..

•Osobní život x práce: "Nežiju proto, abych pracovala.. Pracuju proto, abych žila.. Nikdy jsem svojí kariéru nebrala nějak vážně"..

•Politika: "Jsem demokrat.. Můj manžel je demokrat.. Nejsem jedna z těch, která hlasovala pro Obamu"..

•O zákonu o zbraních: "Řeknu Vám to takhle: Máme doma zbraň. Ale dala bych to dceři jako dárek k 15. narozeninám? Ne.. Zbraň bych ovládla i se zavázanýma očima, protože jsem prošla vycvikem kvůli Max Payne a Jupiter Ascending.. Ale moje dcera by neměla být trénovaná jako my a už vůbec by se NIKDY neměla dozvědět, že máme zbaň v domě - nikdy.. Každopádně zbraně respektuji.. Manžel vyrůstal v Iowě a je z lovecké rodiny, takže zachází s puškou vlastně celý život.. Víte nemusela bych mít zbraň, kdybych neměla stalkery, kteří se nám snaží proniknout do domu.."

•O narození Wyatt, tajné svatbě, atd..: "No, dostalo se to do stádia, kdy jsem nemohla opustit svůj dům.. Miluju to, co dělám, ale pravda je, že moje soukromí je pryč.. Nestěžuju si, jenom se mi nelíbí to, že moje dcera nemůže jít se svojí mámou do parku.. A když jo, tak s náma jde desítka paparazzi.."