Červen 2015

Mila Kunis > interview set in London/25.6.

30. června 2015 v 8:34 | Posted by: Ellie |  GALLERY UPDATE
Novinek zase moc není, tak Vám přidám aspoň dvě fotky, které pochází ze čtvrtka, když byla Mila ještě v Londýně.. Fotky byly pořízeny během rozhovoru o kampani Gemfields, rozhovor Vám klidně přeložím až budu mít někdy čas, ale co jsem ten rozhovor četla, tak je upřímně takový nudný, tak uvidíme :D. Tak si užijte fotky a já jdu "potit krev" do práce :D
iY1AypYS.GXCFAIRb...
Mila Kunis > Appearances > 2015 > June 25 - interview set in London

Mila Kunis > out for lunch/27.6.

29. června 2015 v 8:46 | Posted by: Ellie |  GALLERY UPDATE
Věříte tomu, že se mi vůbec nechce psát žádný článek? Ale zase nechci, aby se to "hromadilo" :D.. Jak jsem už psala pár dní zpátky, tak Mila je zpátky doma v Los Angeles a paparazzi ji zastihli, když šla na oběd.. Na fotkách můžete vidět i Ashtona, Wyatt, sestru Ashtona a jejího syna.. Fotky jsou bohužel jenom 4, ale znáte to, pořád lepší než nic :)
LqsSVfhX.cp14AODx.MpRsnOi4.http://5.t.imgbox.com/NKsrAhfR.jpg.
Mila Kunis » Candids » 2015 » June 27 - out for lunch [4]

Nina Dobrev > in West Hollywood/26.6.

28. června 2015 v 9:06 | Posted by: Ellie |  GALLERY UPDATE
Já mám tak ráda, jak se holky (Nina a Mila) vzájemně s novinkama vykrývají, takže dneska mám pro Vás něco málo s Ninou.. Ninu a Austina zastihli v pátek paparazzi, když odcházeli z restaurace Craig's, fotky jsou sice jenom dvě, což je u Niny u candids fotek nezvyk, ale lepší než nic a aspoň měli klid :)
V8zQnRiP.WqxBGb0m...

NINA DOBREV | Gallery update#14

27. června 2015 v 22:25 | Posted by: Ellie |  GALLERY UPDATE
Tak přesně, jak jsem slíbila, tak tu pro Vás mám fotografie, které se s Ninou tenhle týden objevily a opravdu jich bohužel moc není, takže je přidám všechny spolu.. První dvě fotky jsou fanouškovské, další je z vystoupení Eda Sheerana, na čtvrté je Nina s přáteli a poslední je z natáčení posledního dílu The Vampire Diaries :)
6V7BkjEU.rFmUbol0.k3C9tGpE.Jd45HHOw.hG9nZgZt

Mila Kunis > arriving at LAX/25.6.

27. června 2015 v 11:12 | Posted by: Ellie |  GALLERY UPDATE
Možná to trošku vypadá, že "zanedbávám" Ninu, ale Nina teď moc novinek nemá a když jo, tak se objevují po jedné fotce a na to se mi článek dělat nechce, takže to doplním později a teď přejdeme zase k Mile :).. Pár dní jsme si mohli vychutnávat fotky z Londýna, ale už je tomu konec, protože Mila se ve čtvrtek vrátila ke svojí rodině zpátky do Los Angeles.. K téhle příležitosti se objevilo 5 candids fotek, které najdete v galerii :)
z756yBFf.b3s1jn8z.Y08cCi1K.le85WQNK.ax3khjI5
Mila Kunis» Candids » 2015 » June 25 - arriving at LAX. [5]
A ještě, když byla Mila v Londýně, tak se objevilo pár fotek s fanoušky, které Vám přidám k tomuhle článku.. Mila je na fotkách strašně zlatá :)
WWsR2Ya9.S0D3TtY3...
Mila Kunis » Personal photos » Fans photos [13 + 2]

Mila Kunis > at Faberge Cocktail Reception/24.6.

26. června 2015 v 8:49 | Posted by: Ellie |  GALLERY UPDATE
Koho by napadlo, že když Mila bude v Londýně, tak se zúčastní mnohem víc akcí.. Koukám, že by tam mohla být aspoň měsíc, ať si jí pořádně užijeme, ale tak nebudu zlá, protože jí určitě chybí Wyatt a Ashton :D.. No jdeme k fotkám, protože Mila se zúčastnila otevření nového Fabergé Salon v Masterpiece London a opět to má co dočinění se značkou Gemfields :).. Mila tentokrát zvolila protiklad bílé a to černou, na sobě má šaty od návrháře Rolanda Moureta, k tomu šperky značky Gemfields a Febergé a řekla bych, že jí to naprosto sedlo, protože vypadá úžasně :).. Jenom je bohužel škoda, že je tak málo fotek :)
ZXHcEAwj.xhQieyG9.milARbAQ.6tnuaYRe.

The Vampire Diaries Season 6 Bloopers

25. června 2015 v 20:09 | Posted by: Ellie |  N- videos

Mila Kunis > New candids + personal photos/23.6.

24. června 2015 v 21:46 | Posted by: Ellie |  GALLERY UPDATE
Ráno jsem Vám přidávala spoustu fotek z akce, kterou pořádal Gemfields.. V článku bylo taky celkem dost informací, které k tomu potřebujete vědět, takže to psát snad znova nemusím (všechno je prostě pod tímhle) :D.. No a jak to u akcí bývá, tak se objevilo taky pár fotek z příjezdu, potom pár "osobních" fotek a fotky z odjezdu, takže všechny najdete tady :)
VcEybJrK.CKA0sY3R.Q2SAPcks.mWgXpjb3.
Mila Kunis»Candids»2015»June 23»Arrive at Mozambican Ruby Launch at The Orangery, London [4]
WCqTZfkn.dWcy4zvq...
Mila Kunis » Appearances » 2015 » June 23 - Mozambican Ruby Launch at The Orangery, London [5 + 2]
DlCi4h5G.Qq9xFUsg.xDFlPOYa.uny2JsID.iWUHcFlJ

Mila Kunis > Mozambican Ruby Launch in London/23.6.

24. června 2015 v 8:25 | Posted by: Ellie |  GALLERY UPDATE
Jak jsem psala včera, Mila vyrazila do Londýna (konkrétně do hotelu Corinthia) kde se konala akce pořádaná značkou "Gemfields", kde je Mila globální ambasadorka.. Mila má na sobě bílé šaty od svého oblíbeného návrháře Antonia Berardiho, bílé lodičky a samozřejmě doplňky v podobě šperků značky Gemfields.. Jen tak pro zajímavost, jestli to někoho zajímá, tak má na sobě náušnice, prsten a náramek Regalia, který má 126 rubínů ve výši 17 karátů.. Nevím, jak vy, ale já jsem ráda, že se Mila někde zase ukázala a máme spoustu skvělých fotek.. Jenom abych byla upřímná mě docela zklamal ten outfit, příjde mi, že jí nějak nesedí, ale tak to je věc názoru, tak si užijte fotky, já mažu do práce a těším se na Vaše komentáře :)
OHQNC1M5.4Ev8FBDp.25G4xUGc.WgWCiEnT.VIuWAx6L
GwpPkzoe.1P3KijGv.f5lLK6Qy.mrMosT8h.bTQ53w7X

♥ 100 000 visitors ♥

23. června 2015 v 18:57 | Posted by: Ellie |  Diary
.
Tohle mám na blogu snad nejradši, příjdu domu umordovaná (nepřeháním) z práce a čeká tu na mě takové krásné překvapení (teď nemluvím ironicky).. Blog funguje cca rok a čtvrt a už tu bylo víc jak 100000 lidí.. Pro někoho je to možná malé číslo, ale já jsem spokojená :) :D.. Tímhle článkem bych Vám VŠEM, kteří sem rádi chodíte poděkovala, moc si vážím každé návštěvy a ještě víc toho, že se sem vracíte (doufám, že rádi).. Taky děkuju za skvělé komentáře, které píšete atd., nebudu se tady moc vykecávat, protože nemám moc čas a ani náladu, ale opravdu DĚKUJU ♥♥
.