Únor 2015

NINA DOBREV | Gallery update#12

28. února 2015 v 10:24 | Posted by:Ellie |  GALLERY UPDATE
Včera jsem Vám přidávala fotky Niny z jedné "party", kterou pořádala s přáteli, bohužel fotky byly jenom dvě, ale teď mám pro Vás další čtyři.. Myslím, že víc k tomu není potřeba psát, jelikož všechno máte kdyžtak pod tímhle článkem :)
imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com.
A ještě dvě fotky z natáčení 17. dílu The Vampire Diaries.. Na té první je Nina s Ianem a na té druhé je vidět kousek scény s Elenou.. Nebo vlastně je to zase scéna s Damonem a Elenou :)
imagebam.com.imagebam.com...

NINA DOBREV | Gallery update#11

27. února 2015 v 9:09 | Posted by: Ellie |  GALLERY UPDATE
Nina zase přidala pár nových fotek na Instagram a jedna je opět lepší než druhá :).. První dvě jsou ještě z dovolené na Novém Zélandu, kde si Nina opravdu užila všechno, co šlo :)
imagebam.com.imagebam.com...
A další dvě fotky jsou ze středy, když díky sněhu v Atlantě se The Vampire Diaries nenatáčelo, tak Nina strávila večer s přáteli.. Nina je na fotkách naprosto úžasná a hlavně na té první ♥.. Je vidět, že se všichni skvěle bavili, tak vy si aspoň užijte fotky :)
imagebam.com.imagebam.com...

6x17 A Bird In A Gilded Cage - Synopsis

26. února 2015 v 10:11 | Posted by: Ellie |  s6 - synopsis
DAMON CESTUJE DO VĚZEŇSKÉHO SVĚTA 1903 - S pomocí Bonnie (Kat Graham) a Kaie (hostující hvězda Chris Wood), Damon (Ian Somerhalder) a Elena (Nina Dobrev) stanoví plán pro záchranu Damona matky Lily (hostující hvězda Annie Wersching), která je uvězněna ve vězěňském světě v roce 1903. Mezitím, když Carolinin (Candice Accola) plán pro Stefana (Paul Wesley) selže, musí posbírat střepy. Jinde na Whitmorské Univerzitě se Enzo (Michael Malarkey) a Alaric (Matt Davis) snaží posunout věci pro Caroline správným směrem, ale uvědomí si, že je to zbytečné. Nakonec nečekaný dar od Bonnie, otřese Damona do morku kostí.


Nina Dobrev > CWestionator

26. února 2015 v 9:34 | Posted by: Ellie |  s6- promos

Nina Dobrev > New Instagram photos

25. února 2015 v 9:12 | Posted by: Ellie |  GALLERY UPDATE
Už fakt nevím, co k těmhle fotkám psát, protože když jde o Ninu, tak se objevují akorát pořád nové fotky z předávání Oscarů :D.. Každopádně Nina přidala na Instagram ještě dvě fotky, tak Vám je sem taky přidám a ještě k tomu je Nina na nich strašně zlatá :)
imagebam.com.imagebam.com...


NINA DOBREV | Gallery update#10

24. února 2015 v 9:24 | Posted by: Ellie |  GALLERY UPDATE
Pořád se objevuje víc a víc fotek z akcí z Oscarů, ale většinu už máte v galerii a příjde mi zbytečný nahrávat dalších 50 fotek z jedné a té samé akce, když je tam Nina skoro pořád stejná :D.. Ale aspoň mám pro Vás tři osobní fotky z akce pořádanou Vanity Fair :)
imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com..
A ještě jedna stillska z 16. dílu The Vampire Diaries, který náš čeká až 12. března.. Bohužel na fotce je Nina dost špatně vidět, ale třeba se objeví časem další fotky :)
imagebam.com....

Nina Dobrev > Oscars 2015/21.-22.2.

23. února 2015 v 11:16 | Posted by: Ellie |  GALLERY UPDATE
Já vím, že tahle šablonka k tomuhle designu nepatří, ale já ještě nemám novou a tuhle ještě přežijete.. No nic, jdeme k dost dlouhému článku, který bude patřit jenom Nině :).. Jak jistě víte, tento víkend patřil předávání Oscarů a jako každý rok Nina nechyběla na různých akcích, spojených právě s Oscary.. Upřímně ani nevím, kde začít, protože je toho docela dost :D.. Tak začneme akcí, kterou pořádal Elton John, Nina vypadala opět naprosto nádherně, na sobě má šaty od návrhářky Reem Acra, boty Christian Louboutin a psaníčko Lee Savage ♥.. Doufám, že Vás fotky zajímají, protože jich je celkem víc jak 100 :D
imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com
K tomuhle nemusím moc psát, jelikož se jedná opět o fotky z akce Elton John AIDS Foundation's Oscar Viewing Party, na fotkách je také Jules, která s Ninou navštívila obě akce :)
imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com
Nina ještě stihla akci pořádanou Vanity Fair, kde měla opět stejné červené šaty, akorát změnila účes :)
imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com
Další akce, kterou Nina navštívila spolu s Jules je Pre-Oscars Party.. Nina tentokrát zvolila jiné šaty a musím říct, že jí to opět slušelo, jak jinak :D
imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com.
Zase se nebudu opakovat, protože jsou tady fotky "zevnitř" akce Pre-Oscars Party :)
Kfy8AFVj.OiZOE0VQ...
A jako vždycky nechybí ani osobní fotky, na kterých je Nina s přáteli z akce Warren Zavala Pre-Oscar Party :)
aEtPZvXm.rmzSMSon.rH02D1fb.http://2.t.imgbox.com/L4nR1hEw.jpg.
A ještě osobní fotky z Elton John AIDS Foundation's Oscar Viewing Party + dvě fotky z přípravy :)
imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com
+ video

6x16 The Downward Spiral - Synopsis

22. února 2015 v 22:01 | Posted by: Ellie |  s6 - synopsis
Ian Somerhalder a jeho režisérský debut - Po vypnutí svých emocí a smrti své matky dává Caroline svým přátelům nečekané ultimátum. Nevědíc jak zvládnout novou Caroline, Stefan započne nové zásahy a spustí tak nebezpečný řetězec událostí a zanechá ho tak s Elenou v boji s časem. Mezitím po získání odpovědí od Kaie o vězeňském světě, je Damonův svět obrácený vzhůru nohama, když se dozví zdrcující zprávu o jeho matce Lily (hostující hvězda Annie Wersching). Jinde Enzo je stále více a více zaujatý Sarah Salvatore a Bonnie začíná bojovat s následky návratu do reálného světa.

Layout #6 ft. Mila Kunis

22. února 2015 v 12:34 | Posted by: Ellie |  Layouts
Další nepřehlédnutelná věc :D.. Na blogu můžete vidět po třech měsících nový design od Beb. a určitě mi dáte za pravdu, když řeknu, že je naprosto perfektní a kdo nesouhlasí, tak nejspíš špatně vidíte :D.. Nebudu to zase dlouho okecávat, ale doufám, že se Vám design líbí jako mě a Beb chci ještě moc poděkovat :).. BTW menu ještě není hotové, tak ho během dne dodělám..