Prosinec 2014

MILA KUNIS | Gallery update#19

31. prosince 2014 v 10:51 | Posted by: Ellie |  GALLERY UPDATE
Myslím, že Ninu jste si "vychutnali" až až a teď přejdeme k Mile, která má toho taky celkem dost.. Jako první pro Vás mám nové fotky z photoshootu pro kampaň Gemfields, Mila je na fotkách překrásná, tak myslím, že nic víc k tomu psát nemusím :)..
68Drwzl7.qeD2mSp7.UG8gwpjX..
U Gemfields ještě zůstaneme, protože se objevil nový poster.. Není na něm vlastně žádná nová fotka, protože je stejná jako ta první z photoshootu :D..
Q4Y1g9MJ....
A jako poslední je tady "třešnička na dortu", protože se objevily čtyři nové osobní fotky Mily a Ashtona ♥.. Ty první tři jsou starší, ta první je někdy cca z ledna nebo února, druhá fotka je z března, ta třetí je ještě z doby, kdy byla Mila těhotná, no a ta poslední je z 23. prosince, když je vyfotila jedna fanynka :).. Zlaťouši prostě ♥
Q1WL2YGq.V96c1NCo.ZZDnGURb.joThO9ln.

Nina Dobrev > in New Zealand

30. prosince 2014 v 21:29 | Posted by: Ellie |  GALLERY UPDATE
Víte, co je fakt naschvál? Když nemáte čas a do toho se objeví celkem dost novinek :D.. No nic, zajímá Vás, kde bude Nina trávit Silvestr? Odpověď je jednoduchá, vyrazila s přáteli na Nový Zéland, takže se můžeme podívat na první fotky :).. Nepochybuju o tom, že se jich objeví ještě spousta :)
EDIT: Dvě nové fotky
dZr1nCLT.mDFXGZmv.5G2fhwQ3.SHhTvXKM.Urr7BT5Q

NINA DOBREV | Gallery update#18

29. prosince 2014 v 23:30 | Posted by:Ellie |  GALLERY UPDATE
Novinky se začínají pomalinku objevovat, takže teď se můžete podívat na nový poster k The Vampire Diaries.. Je na něm i nová promo fotografie, která je perfektní jako většina promo fotek :D♥..
CPnjhROo....
A ještě se objevila jedna starší fotka z photoshootu, který se fotil ještě na Comic Conu.. Na fotce je s Ninou i Kat Graham, ale to jsem asi vůbec nemusela psát :D
OXNaMlGJ....

Nina Dobrev > in Whistler

28. prosince 2014 v 21:50 | Posted by: Ellie |  GALLERY UPDATE
Pokud někdo z Vás přemýšlel, kde Nina trávila svátky, tak tady máte odpověď.. Nina spolu se svojí rodinou vyrazila na hory do Kanady, přesněji řečeno do města Whistler.. Na instagramu se s náma podělila o pár fotek, které Vám samozřejmě přidávám :)
GFpw9hGa.UgTfBWnV.NIWPmyga.mpM8bawK.

From you #10

26. prosince 2014 v 0:20 | Posted by:Ellie |  From you
Novinky žádné nejsou, ale to je dobře, protože stejně nemám na blog teď čas a nebaví mě to.. No za moje "obíhání" se omlouvat nebudu, komu vadí, že neobíhám, tak si mě smažte, mě to žíly trhat nebude :D.. A teď k článku, úžasňák Andie z blogu andiegraphic.blog.cz (myslím, že její blog ani psát nemusím, protože jí všichni znáte♥) mi poslala dvě krásné PNG s Milou a Ninou, za které Andie moc děkuju :).. Pokud i vy chcete něco poslat, tak posílejte na mail mkunis-ndobrev@seznam.cz, děkuju :)

Veselé Vánoce

24. prosince 2014 v 0:05 | Posted by:Ellie |  Diary
Tenhle článek jsem ani moc psát nechtělo, protože přiznejme si, píše to každý a už je to takový trapný :D.. Každopádně Vám všem přeju krásné svátky, užijte si dnešek, moc se neopijte a nepřejezte, aby Vám nebylo špatně (jo Lucie by se ráda opila a "přežrala").. Chápu, že Vás tenhle článek nezajímá a věřte, že ani mě ho nebaví psát, ale chtěla bych Vám strašně moc poděkovat za to, že jste mi vlastně dali nejhezčí dárek, který jsem na blogu mohla dostat a to je ten, že díky Vám můj blog vyhrál v blogovém Teen Choice Awards v kategorii "nejlepší blog", což je docela gól, protože tenhle blog nefunguje ani rok :D.. Každopádně si teda všechno užijte a moc děkuju :).. V dalším "odstavci" bude vyhlášení soutěže..
.
A teď k soutěži.. Možná mě budete nesnášet za to, že jsem to nakonec udělala takhle a už se asi nikdy do žádné soutěže u mě nepřihlásíte (je teda pravda, že já už po téhle zkušenosti taky nebudu dělat soutěž o hlasy), ale jinak to udělat nešlo.. Tak teď k výsledkům.. Celou dobu každý soutěžil pod nějakým číslem, pokud si číslo nepamatujete, tak tady to je, takže jsem čísla náhodně vybrala na stránce random.org a abych se vyvarovala různým kecům, tak jsem všechno natočila na video, na které se můžete podívat tady.. Teď jenom stačí kliknout na dárky a dozvíte se, kdo vyhrál..
No a ještě něco na zlepšení nálady pro fanoušky The Vampire Diaries, to video je sice starší, ale mě vždycky pobaví :D.. Tak hezké svátky :)

Mila Kunis and Ashton Kutcher > in Los Angeles/23.12.

23. prosince 2014 v 22:13 | Posted by:Ellie |  GALLERY UPDATE
Hezky jsem si přednastavila články, abych nemusela před Vánoci a o Vánoce na blog, ale Milu s Ashtonem moje plány samozřejmě nezajímají a museli se jít dneska projít :D.. Mám pro Vás teda fotky z dneška, sice kvalita není žádná sláva, ale aspoň něco, ne? Není moc známo, kam šli, ale můžeme se všimnout, že jsou v nějaké garáži, tak šli asi do nějakého centra, ale to je jedno :D
ixgAZBlF.IXUfTjg9.soYVTRBM.OQ30cFpo.

Mila Kunis > Craig Ferguson - Last Show Celebration

23. prosince 2014 v 6:00 | Posted by:Ellie |  Videos
Možná si někdo z Vás pamatuje na to, že Mila byla nedávno v show Craiga Fergusona, no a jelikož to byl jeho poslední díl, tak se natočilo takové video.. Je celkem vtipné a je tam spousta celebrit, takže každý tam svojí celebritu najde :).. Mila je ve videu v 0:22 a potom zase někdy v půlce, tak určitě koukejte, protože Mila je tam úžasná :D♥

Visitors( 15.12.-21.12.)

22. prosince 2014 v 18:34 | Posted by:Ellie |  Visitors
Návštěvnost za minulý týden (15.12. 2014 - 21.12. 2014) je:
Pondeli: 336
Utery: 271
Streda: 213
Ctvrtek: 231
Patek: 596
Sobota: 804
Nedele: 949
Celkem: 3400
Díky soutěži no :D ♥♥

From you #9

22. prosince 2014 v 11:46 | Posted by:Ellie |  From you
Dneska není vůbec nic na přidávání, tak mě aspoň zachránil příspěvěk do rubriky from you, který poslala Kitt.. Moc ti děkuju, je to krásný ♥♥.. Pokud by někdo chtěl něco poslat, tak posílejte na mail mkunis-ndobrev@seznam.cz :)